Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

Loom bands

Sertifikatas, saugumas: EN71 Part1:2011, EN71 Part 2:2011, EN71 part3: BS:EN 71-3:2013.

Sidabras

Pagal Lenkijos teisę sidabro pusgaminiams, kurių masė mažiau negu 5 gramai, nėra ženklinimo būtinybės ir nereikia įforminti ant jų mėginių.

Tačiau atliekame papildomus, neprivalomus tyrimus. Daugiau informacijos kartu su pareiškimais iš Prabavimo įstaigos surasite čia: sidabrinė viela, uždari kabliukai, atviri kabliukai, suspaudimo rutuliukai, gnybtai, federingai, žiedeliai. Informuojame taip pat, kad jei norite gauti kitų sidabro produktų sertifikatus, susisiekite su mumis. Bendradarbiaujame su Probavimo įstaiga ir galime Jums atlikti tyrimus ir gauti sertifikatus. Tokie tyrimai yra mokami.

Swarovski

Esame oficialiu ženklinimo markės partneriu Create Your Style with SWAROVSKI ELEMENTS kuri priklauso SWAROVSKI AG. įmonei Pirkimo mūsų parduotuvėje metu užtikriname, kad perkate originalius produktus, nuo tiesioginio partnerio labai geriose kainose.
Pateikiame sertifikatą.

Pusgaminiai - Nikelis Free

Mūsų pusgaminiai yra tiriami ar nėra juose nikelio ir ar pildo EN12472 & EN1811 standardus: Intertek 1, Intertek 2, Intertek 3, Intertek 4, Intertek 5, Intertek 6.

Mediniai karoliukai

Mediniai vienspalviai karoliukai yra dažomi gražiais, gyvais ekologiniais dažias, kurie pildo BS EN 71-3:1995 standartus. Karoliukai buvo tiriami nepriklausamose laboratorijose Intertek Didžiojoje Britanijoje.

Pusgaminiai - Cadmium Free

Mūsų pusgaminiuose yra tikrinamas kadmio kiekis ir BS EN 1122:2001 standartų pildymas.

Kriauklės

Mūsų kriauklės yra kilę iš legalaus auginimo, apie tai liudija veterinarijos sertifikatas.

Nagai - Papuošimas

Mūsų pusgaminiai skirti nagams buvo tiriami nepriklausamose laboratorijose Intertek Didžiojoje Britanijoje.