Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

Bendros prekybos nuostatos

1. Panaudojimas

Šios prekybos sąlygos yra taikomos visiems užsakymams, bendros prekybos sąlygos

2. Sutarties šalis, sutarties sudarymas

Pardavimo sutartis yra sudaroma su APW Global Sp. z o. o. Sp. Kom.
Produktų pristatymas internetinėje parduotuvėje teisiškai nėra įpareigojančiu pasiūlymu, yra neįpareigojančiu internetiniu katalogu. Paspaudžiant mygtuką Užsakymai Jūs įsipareigojate užsisakyti prekes, kurios yra Jūsų krepšelyje. Užsakymo pateikimas yra patvirtinimas automatiniu el.laiško išsiuntimu kartu su užsakymo priėmimu, tiesiogiai po jo pateikimo. Pardavimo sutartis yra sudaroma kartu su tuo patvirtinimu, išsiųstu el.paštu.

3. Mokėjimas

Mūsų parduotuvėje yra galimybė pasirinkti žemiau pateiktus mokėjimo būdus:
Kreditinė kortelė
Pinigai iš Jūsų kreditinės kortelės yra paimami, kuomet mes priimame Jūsų užsakymą. Kai yra pasirenkama mokėti kreditine kortele mes nepriskaičiuojame jokių papildomų operacinių išlaidų.
Pavedimas į banko sąskaitą
Įsipareigojate įvykdyti pavedimą per 7 dienas, nuo Jūsų užsakymo priėmimo patvirtinimo gavimo dienos. Pasirinkus mokėti banko pavedimu, nepriskaičiuojame jokių papildomų operacinių išlaidų.
PayPal
Iš Jūsų sąskaitos mokėjimo suma yra mokama, kuomet mes priimame Jūsų užsakymą. Pasrinkus PayPal mokėjimo būdą nepriskaičiuojame jokių operacinių išlaidų.
Online mokėjimas
Iš Jūsų sąskaitos mokėjimo suma yra mokama, kuomet mes priimame Jūsų užsakymą. Pasirinkus online mokėjimo būdą nepriskaičiuojame jokių operacinių išlaidų.

4. Asmeninis atsiėmimas

Pristatome vien tik siuntimo būdu. Nėra asmeninės prekės atsiėmimo galimybės.

5. Siuntinių atsiėmimo įrengimai

Nepristatome siuntinių į atsiėmimo įrengimus.

6. Nuosavybės teisės išlaikymas

Kol nebus įmokėta visa suma prekė išlieka mūsų nuosavybe.

7. Transportiniai pažeidimai

Kuomet pristatomos prekės yra pažeistos transporto metu, prašome kuo greičiau pranešti apie šį faktą tiekėjui ir nedelsiant susisiekti su mumis. Reklamacijos nepateikimas ar nesusiekimas su mumis nėra jokių konsekvencijų rezultatu, susijusių su Jūsų įgaliojimais iš jų siekimu,t.y. garantijos teisė. Tačiau Jūs mums padėsite siekti mūsų asmeninių pretenzijų atlyginimo iš vežėjo dėl transporto apdraudimo.

8. Sutarties teksto užrašymas

Surašome Sutarties tekstą ir el. paštu išsiunčiame Jums užsakymo detales ir mūsų bendras prekybos sąlygas. Bendras prekybos sąlyga Jūs kiekvienu metu galite perskaityti šiame tinklalapyje ir atsisiųsti jas. Jūsų ankstenius užsakymus galite pamatyti prisijungus prie Kliento sąskaitos.

9. Sutarties kalba

Vartojama kalba iki Sutarties sudarymo yra lenkų kalba