Didelė karoliukų parduotuvė - virš 18.214 produktų. Karoliukai, karoliai, brangakmeniai, dekoratyviniai akmenys, pusgaminiai, pakabukai, koralas, perlai, kristalai.

Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

MAXBeads - tai geriausia jūsų karoliukų parduotuvė

Gražios karoliukai visomis vaivorykštės spalvomis, blizgiais pakabučiais, sėklų karoliukais ir brangakmeniais - yra tiek daug produktų, kuriuos kiekvienas gali rasti jiems kažką. Papuošalų gamyba yra neįprastas hobis, idealus kūrybingiems žmonėms. Bet ... kūrybiškumą reikia apriboti, kai neturite per daug elementų, iš kurių galite rinktis. Daugelis žmonių, kurie susiduria su rankų darbo papuošalais, nusivylę karoliukų parduotuvių pasiūlymu. Galbūt tu taip pat priklauso. Laimei, šis laikas baigėsi nuo šiandien. Nuo tos dienos, kai pirmą kartą apsilankėte MAXBeads. Čia galite rasti beveik viską ... ir dar daugiau.

Papuošalų detalės, aksesuarų gamybai

Kai kurie žmonės neįvertino papuošalų detalės svarbos. Jie žino, kad būtini tokie smulkūs elementai kaip ausų laidai, sagtys, įvyniojimo karoliukai, omarai arba skaldyti žiedai, tačiau jie mano, kad jų kokybė iš tiesų nėra svarbi. Tačiau šie elementai turi būti griežti, lengvai naudoti ir ... gražūs. Tinkamas juvelyrinių dirbinių pasirinkimas gali padaryti ypač elegantišką apyrankę arba auskarus. Mūsų parduotuvėje rasite juvelyrinių dirbinių, pagamintų iš sidabro 925, sidabruotos arba net auksu.

Pusbrangių akmenų ir brangakmenių karoliukai

Jei svajojat apie gražias, elegantiškas juvelyrines dirbinius, jums nereikės daug pinigų deimantams, smaragdams ir kitiems brangakmeniams. Agatas, granatas, citrinas, jade, ametistas arba oniksas taip pat gražūs ir gali lengvai pakeisti brangius elementus. Pusbrangių akmenų ir brangakmenių karoliukai priklauso populiariausiems mūsų parduotuvės gaminiams. Dauguma jų yra gamtiniai akmenys, pagaminti papuošaluose. Jų dėka galite sukurti neįprastus ir originalius apyrankes, auskarus ir karolius.

Stiklo karoliukai

MAXBeads galite rasti įvairių spalvų, formų ir dydžių karoliukų. Jie gaminami iš daugybės įvairių medžiagų. Populiariausias yra stiklas. Stikliniai karoliukai yra įvairių dydžių: nuo didžiųjų iki mažiausių sėklų karoliukų (maždaug 2 mm). Parduodame elementus iš geriausių markių: TOHO® biseris ir Miyuki karoliukai bei čekų karoliukai.

Swarovski kristalas

Swarovski priklauso išskirtiniams prekių ženklais, kai kalbama apie rankų darbo papuošalus. Mūsų parduotuvėje rasite smulkių Swarovski perlų (puikiai tinka deliktainėms apyrankėms), Swarovski kristalai (auskarams ir karoliai) ir paruoštus Swarovski pakabukus pradedantiesiems.

Karoliukas parduotuvė

Kaip matote, siūlome platų rankų darbo papuošalų asortimentą. Mūsų karoliukų parduotuvė yra puiki vieta tiems žmonėms, kurie pradeda šį hobį, ir tiems, kurie turi didelę patirtį šioje srityje. Galite nusipirkti mažmeninėse pakuotėse ar didmeniniuose krepšeliuose, taip pat siūlome nuolaidą arba nemokamą pristatymą.