Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

blizgučiai

Spalvingi, geriausios kokybės blizgučiai . Dekoratyviniai blizgučiai yra labai plati kategorija, susidedanti iš neįprastų karoliukų, kurios bus daug naudos. Sequins daugiausia siejasi su drabužių ar priedų dekoravimu, tačiau juos taip pat galima naudoti kaip karoliukus, kad sukurtų stebuklingus papuošalus.

Šie blizgučiai yra storesni nei siuvami ant drabužių, jiems taip pat būdingos įdomios formos ir aukštos kokybės apdaila (jie labai kruopščiai pjaustomi). Su blizgučiais galite padaryti subtilus juvelyrinius dirbinius, taip pat šiek tiek švelnias, disko stiliaus. Šios karoliukai pagyvins bet kokį drabužių rinkinį ir tinka kiekvienai moteriai, nepriklausomai nuo amžiaus. Juvelyriniai dirbiniai iš blizgučių atspindės šviesą, dėl kurios ji pagyvins blizgučių dėvėjusį veidą. Be to, pavyzdžiui, mažos auskarai gali būti tinkami juvelyriniai dirbiniai mokyklinio amžiaus mergaitėms - jūs galite tai padaryti patys, naudodami papuošalus ar prašydami pagalbos iš mamos. Sekti karoliukai leidžia leisti savo vaizduotę veikti lauki ir sukurti juvelyrinius dirbinius, turinčius teigiamos energijos, nuostabių spalvų ir fantastiškų derinių. Mūsų pasiūlyme yra, be kita ko, lakštinio blizgučiai ir kremo vaivorykštės.

--- skaityti daugiau ---

blizgučiai - madinga mados papuošalai

Sequins and beads gali būti naudojami įvairiais būdais. Šioje kategorijoje yra elementų, kurie yra sukurti jums gražių ir akį traukiančių auskarų. Tai bus ideali šiukšlių modeliai, pvz., Ašaros, lapai, dideli ratai, blizgučiai - dantys, stačiakampiai ar žvaigždės. Išmintingai naudodami papuošalus, pvz., Sidabrines ausines, galite sukurti kaskadinius auskarus, susidedančius iš kelių elementų, išdėstytų vienas virš kito arba pakabinto lygiagrečiai vienas kito. Tokiu būdu galite derinti įvairias spalvas, pavyzdžiui, raudonos, žalios arba geltonos spalvos su mėlynomis spalvomis. Pavyzdžiui, šis papuošalas yra puikus, nesvarbu naktį klube ar namų vakarėliuose.

blizgučiai - karoliukai visoms progoms

Auskarai yra ne vienintelės galimybės, kurias suteikia blizgučiai. Mūsų makiažo parduotuvė siūlo elementus, kurie gali būti unikalios apyrankės pagrindu. Ko reikia? Ilgalaikio styginio ar juvelyrinių siūlų bet kokia spalva, blizgučiai, kuriuos galima sujungti vienas su kitu "plokščia" ir žinoti pagrindinius mazgus. Tokiu būdu, apyrankės bus pagamintos, pavyzdžiui, iš apskritimų ar kvadratų, stačiakampių (modeliai su skylėmis iš abiejų pusių) arba iš lankstinukų. Kita vertus, tokie elementai kaip dantys gali būti apyrankę pakabinama nuoroda. Karoliai, pagaminti iš šių elementų, gali atitikti blizgučių spalvas ir formas su auskarais ir apyrankėmis. Dekoratyvūs blizgučiai su kremo raguuočiais leis jums padaryti juvelyrinius dirbinius, kurie bus gražiai derinami su vasaros stiliumi. Šioms karoliukams būdingos gražios spalvos ir blizgus paviršius. Jie bus naudojami moteriškos, saldžios ir subtilaus papuošalų gamybai, puikiai tinka popietės kavos pertraukėlėms.