Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

Čekijos stiklo karoliukai - Preciosa, SuperDuo, Fire Polished, briaunoti

Čekijos karoliukų pirkimas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta įvairių spalvų ir dydžių karoliukus, bet nenori skirti daug pinigų savo pomėgiai. Čekijos karoliukai yra žinomi dėl jų aukštos kokybės, o jų kaina yra daug mažesnė už Japonijos prekių ženklų, tokių kaip Miyuki ir Toho, kainą. Skirtingai nuo šių Japonijos produktų, Čekijos stiklo karoliukai yra tiek mažų, tiek didesnių dydžių.

Čekijos karoliukus gamina daugelis kompanijų, tačiau kai kurie iš jų yra labiau populiarūs nei kiti. Tai yra "Preciosa" ir "Matubo" granulės. Pastarosios yra padalintos į keletą rūšių. Populiariausias natūra, vadinamas Matubo Super Duo, išsiskiria iš kitų, nes yra dviejų skylių. Taip pat yra kitų prekių ženklų, kurie verti dėmesio, net jei jie dar nėra žinomi, bent jau dėl netipiškų formų, tokių kaip UFO granulės, skraidančios lėkštės formos. Čekijos stiklo karoliukai reiškia spalvų, formų ir įdomių vaizdinių efektų įvairovę. Mūsų parduotuvėje rasite karoliukus su perlamutriniu poveikiu, permatomus ir neoninės spalvos karoliukus. Mūsų pasiūlyme kiekvienas gali rasti kažką jiems.

--- skaityti daugiau ---
Čekiško stiklo karoliukai

Mūsų karoliukų parduotuvėje mes siūlome čekiškus stiklo karoliukus mažmeninėse kainose ir didmeninėse kainose dideliuose krepšeliuose. Parduodame daug įvairių formų, spalvų. Populiariausi yra blizgūs čekiški karoliukai, vadinami ugnimi poliruoti, " SuperDuo" arba " Preciosa" . "Preciosa Candy" ir "Preciosa" sėklų karoliukai yra labiausiai ieškomi menininko. Galite pagaminti iš jų gražių papuošalų, ypač su dviem skylių karoliukais, kuriuos galite sukurti apyrankę, karolius arba auskarą. Tai puiku, kad Čekijos stiklo karoliukai naudojami su Toho karoliukais, o vėliau su juvelyriniais elementais, tokiais kaip auskarai, galai, galvos smeigtukai arba šokinėti žiedai.

Čekijos karoliukai - įdomus su formomis

Čekijos karoliukai dažnai naudojami puošmenų. Juvelyrika ir spalvingos karoliukai su dviem skyromis, galite padaryti plokšti papuošalai, pavyzdžiui, karoliai ar apyrankės, gražūs geometriniai modeliai.

Preciosa karoliukai , karoliukai SuperDuo - stilingi papuošalai kasdien

Čekijos karoliukai padės pasiekti įspūdingą efektą. Tiesiog atsargiai ant ašarų formos karoliukai, pavyzdžiui, Rizo karoliukais. Juos galima įsigyti daugybe gražių spalvų. Kreipiančioji linija ar plonas laidas per ją yra skersinuko siauresnėje dalyje. Dėl to galite sukurti karoliai primenantį vandens kaskadą. Pagaminta iš kelių atspalvių karolių mėlyna spalva atrodys kaip grubus jūra. Čekijos ašaros formos karoliukai taip pat leis jums pagaminti auskarus, panašius į kai kuriuos koralų rifų organizmus - tikrai pritraukti dėmesį atkreipia spindesius kamuoliukus kaip auskarus ar karolius. Savo ruožtu, apvalios karoliukai su karoliukų ratu su gana dideliu skylutė viduryje leis jums siūle ant juvelyrinių dirželių. Garsių čekų karoliukų sukūrimas sukeltų sukilėlių stilizacijos, stiprios ir išraiškingos, sukūrimas. Jos duos malonumą šiai moteriai, kuri mėgsta įvairiais būdais pabrėžti savo unikalų stilių, o juvelyriniai dirbiniai yra svarbi kiekvieno stilizavimo jos dalis.

Čekijos stiklo karoliukai

Stikliniai karoliukai yra kokybės ir geros kainos derinys. Taigi, juose yra dviejų savybių, kurias vartotojai dažniausiai siekia. Didžiausias jų privalumas yra tai, kad jie yra prieinami įvairiais dydžiais. Dėl to mes galime sukurti unikalius apyrankes iš karoliukų. Karoliukai turi įdomų poveikį, pavyzdžiui, perlamutinį blizgesį. Žinoma, kiekvienas kažką rasti patys. Mūsų asortimente rasite daug įvairių spalvų ir formų karoliukų. Jei kada nors bendraujate su juvelyrinių dirbinių pusgaminėmis, jūs žinote, kaip svarbu juos teisingai pasirinkti. Galimos madingos neoninės atspalvių puikios ausų dekoravimui. Originalūs mūsų sukurti auskarai bus neabejotinai gerbti draugus. Vietinės parduotuvės negalime rasti tokių unikalių amatų. Rankų darbo rankų darbo vienas yra labai vertinamas šiuolaikiniame pasaulyje ir dėl to mes taip pat galime plėtoti verslą, kuris yra papildoma pajamų forma.