Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

Matubo® karoliukai - Čekijos stiklo karoliukai

"Matubo" karoliukai yra gerai žinomi rankų darbo papuošalų ir karoliukų pasaulyje elementai. Matubo yra vienas iš populiariausių stiklo karoliukų gamintojų iš Čekijos. Jos produktai yra įprasti, lengvai naudojami ir gražūs.

"Matubo" gaminiai yra suskirstyti į kategorijas pagal jų dydį, formą ir keletą skylių. Populiariausi Matubo karoliukai yra " Matubo SuperDuo" . Jie turi dvi skylutes, kurios yra gana neįprastos tarp kitų bendrovių karoliukų. Turint dvi skyles, yra šio ženklo identifikavimo ženklas. Tai daro darbą su karoliukais daug lengviau! Kiti populiarūs " Matubo" karoliukai yra "Matubo SuperUno" (su vienu skylutu), "Rulla" (cilindro formoje) ir Matubo ratas (ratų formos). Visi jie yra mūsų parduotuvėje. Šviesos spalvos, tokios kaip akvamarinas, šviesiai žalios spalvos, baltos ar net skaidrios, puikiai tinka subtiliems papuošalams gaminti kasdieniniam naudojimui. Jei norite išreikšti išvaizdą, galite pasirinkti "Matubo" karoliukus su specialiais efektais, tokiais kaip rainelė, blizgesio danga ir perlų blizgesys. Tiems, kurie nori atsiskirti, mūsų parduotuvėje rasite neoninių spalvų karoliukus!

--- skaityti daugiau ---
Matubo®

"Matubo" karoliukai yra labai populiarūs čekų stiklo karoliukai, paprastai su dviem skyromis: "Superduo" karoliukais. Mes parduodame Matubo didmeninėse ir mažmeninėse rankinėse. Mūsų kainos už didmenines kainas yra puikus, prašome patikrinti mūsų pasiūlymą karoliukų parduotuvėje.

Dvigubos skylės karoliukai - idėjos gražioms papuošaloms

Yra daugybė būdų, kaip sukurti unikalius karoliukų papuošalus. Dviviečiai karoliukai būdingi tai, kad jie yra ovalo formos, šiek tiek išgaubti ir turi du skylutes, išdėstytus vienas virš kito. Tai suteikia daugybę galimybių, kad šias karoliukas būtų plokščios ir vertikalios, taigi jūs galite pasiekti precedento neturinčių rezultatų. Pavyzdžiui, plokšti juvelyrinių dirbinių elementai, tokie kaip auskarai ar karoliai. Tačiau su tokio tipo karoliukais taip pat galite pasiimti akį traukiančius sagės su gėlių ar gyvūnų formomis. Drugelis, gėlė su žiedlapiais, primenančiais natūralų juodą ir baltą kačiuką ar bet kurį kitą motyvą, yra puikus puošia mergaitė. Šio stiliaus sagės puikiai tinka laisvam atsitiktiniam stiliui.

Superduo karoliukai - puikus apyrankės ir unikalūs auskarai

Dėl Superduo karoliukų galite sukurti tikrai gražius ir elegantiškus papuošalus. Šios karoliukai puikiai atrodo erdviuose, rutulinės formos auskaruose. Jie gali būti derinami tarpusavyje, norint gauti juvelyrikos elementą daugybėje spalvų arba tokiu būdu, kad sukurtų elegantiškas ir subtilias netikras, atitinkančias rimtą kūrinį ar aprangą darbui. Superduo karoliukai taip pat gali būti naudojami apyrankėse. Pavyzdžiui, juos naudodami galite sukurti kompaktišką pynimą vienoje ar keliose spalvose. Tada apyrankė atrodys kaip laikrodžio metalinis diržas. Taip pat galite sukurti "superduo" su geometriniais elementais, atskirdami juos vienas nuo kito didesniomis kitų formų karoliukais. Taip pat su šiomis karoliukais galima sukurti plokščius gėlių elementus ir įtraukti į gautą apyrankę. Tokie papuošalai yra puiki dovana idėja. Tai elegantiška, nesenstanti ir labai efektyvi. Apyrankės, pagamintos iš tokio tipo karoliukų, paliks jų savininką daugelį metų.