Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

Įrankiai ir darbo priemonės / Įrankiai ir medžiagos

Įrankiai papuošalų gamybai - privalo turėti kiekvieno entuziasto. Kiekvienas, kuris pats patys nori gaminti juvelyrinius dirbinius, nesvarbu, ar tai būtų jų pačių poreikiai, ar kaip dalis jų verslo, turėtų įsigyti specializuotų įrankių, dėl kurių visa veikla, susijusi su kaklo ar auskarų gamyba, bus labai lengva. Juvelyrikos įrankiai bus naudingi tiek pažengusiam kūrėjui, tiek asmeniui, kuris tik pradeda savo nuotykius ir savo juvelyrinius dirbinius. Naudojant tokio tipo įrankius, dirbant su papuošalais, bus lengviau, efektyviau ir, svarbiausia, saugesni. Įrankiai, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, yra labai tikslūs juvelyriniai dirbiniai. Verta galvoti apie juos užsisakyti pirmąsias karoliukas ir pusbrangius papuošalus.

--- skaityti daugiau ---

Įrankiai be kurių sunku apsispręsti

Siūlės verpalų sriegis greičiausiai yra pats paprasčiausias būdas kurti papuošalus. Tai nereikalauja daug darbo ir yra labai paprasta. Jadnak, norintis daryti visas juvelyrikos rinkinius, naudoti reikalingus juvelyrinių dirbinių blankus ir sukurti vieną iš natūralių, sudėtingesnių formų, auskarų ar kaklo, reikia įsigyti papuošalų rinkinį. Ilgi plaktukai leidžia valdyti elementus lenkimo ir lenkimo darbus, ty atlikti veiksmus, kurių negalima tiksliai atlikti "plikomis rankomis". Ačiū jiems, jūs galite išlenkti auskarų vielą išsamiai arba padaryti įdomų papuošalų elementą tik su viela. Universalieji replės leidžia reguliariai užfiksuoti arba sujungti įvairius elementus visam laikui. Kartais kai kurie užrašai yra per ilgi - tada naudokite šonines pjovimo replės, kad sutrumpintumėte elementą. Pliers užtikrina tikslius ir labai atsargius kirčus ir pjūvius ir sumažina rankos sugadinimo galimybę.

Juvelyrikos įrankiai - kokybė ir tikslumas

Visi replės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų. Rankenos yra padengtos gumine medžiaga, kurios dėka juvelyriniai dirbiniai yra saugūs ir neslidūs iš rankos. Pjovimo dalys pagamintos iš nikelio plieno arba iš aukštos anglies plieno su specialia danga. Dėl to juvelyrinių dirbinių įrankiai yra patvarūs ir saugūs. Ši kategorija taip pat apima metalines nėrimo, adatų ir juvelyrinių dirbinių klijus, jungiančius standius elementus. Su tokiu komplektu, jūs galite labai greitai sukurti netradicinius papuošalus ir aistrą paversti namų verslu. Naudodami papuošalų įrankius, visas darbas, susijęs su juvelyrinių dirbinių gamyba, gali būti atliekamas savarankiškai jūsų namuose.