Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

keramikiniai karoliukai / Porcelianinės karoliukai ir keraminės karoliukai

keramikiniai karoliukai pagaminti iš baltos keramikos masės, kuri yra garsiausia keramika. Štai kodėl frazės "porcelianinės karoliukai" ir "keraminės granulės" vartojamos vienodai. Nors porcelianas paprastai žinomas kaip elegantiškų stalo reikmenų medžiaga, jis taip pat naudojamas kuriant papuošalus. Porcelianiniai karoliukai priklauso įvairiausiems juvelyrinių dirbinių elementams.

Jie gaminami daugybe spalvų ir formų. Mūsų pasiūlyme rasite glotnius karoliukus formuojant rutulius, kvadratus, plytas, bet taip pat ir ašarų ir gėlių pavidalą. Mes rekomenduojame porcelianines karoliukas figūrėlių formose, tokiose kaip angelai, berniukai, katės ir drugeliai. Jei ketinate daryti mažyliui papuošalą, figūrių tinklalapyje tikrai rasite kažką įdomios. Liemenėlių ar delfinų apyrankė atneš jai daug džiaugsmo! Dėl įdomų ir unikalų dizainą porcelianinės karoliukai padės jums atskirti save ir kurti juvelyrinius dirbinius, kurių negalima rasti bet kurioje parduotuvėje!

 

--- skaityti daugiau ---
keramikiniai karoliukai

Mūsų karoliukų parduotuvė siūlo platų porceliano ir keraminių karoliukų asortimentą . Mes parduodame didmeninės prekybos krepšelius su didmeninėmis kainomis, bet mes taip pat prekiaujame mėgėjams mažesniuose mažmeninės prekybos krepšeliuose. Galite rinktis margas porceliano karoliukas arba daugiau tradicinės baltos keramikos . Viskas priklauso nuo kokios juvelyrinės dirbinių.

keramikiniai karoliukai - unikalios formos ir spalvos

Porcelianinės karoliukai - tai platų asortimentą pagamintų juvelyrinių dirbinių asortimentas, kuriame galite rasti daug įdomių figūrų kaip porcelianinės figūrėlės. Tarp jų yra, pavyzdžiui, paukščių formos karoliukai (pelėdos, toukanai), spalvingos žuvys ir kačiukai, kiaulės, drugeliai, varlės ir berniukai, taip pat batų formos karoliukai. Tačiau tai dar ne viskas. Ši kategorija taip pat apima karoliukus su vaizdu į salą, kortų ar daržovių deniu. Porcelianinių karoliukų paletę papildo modeliai su tradicinėmis formomis (kubeliais, kamuoliukais), plokštieji karoliukai, ašaros, porcelianinės karoliukai, statinės, plytos ar lazdelės. Galite pasirinkti iš daugelio patrauklių spalvų, kurios gali būti maišytos ir pusiau apdailos juvelyriniai dirbiniai - dėka jų galite lengvai įdėti karoliukus, pavyzdžiui, ant laido ir uždaryti tvirtą užsegimą.

Spalvingi apyrankės ir subtilus auskarai

Porcelianinės karoliukai yra įkvėpimo ir gerų idėjų minia. Daugelis porcelianinių karoliukų raštų ir spalvų leidžia jums sukurti labai sudėtingus ir neįprastus papuošalus. Dėl vasaros stilizacijos galite sukurti gražią apyrankę su tauronų ir negyvenamų salų formos karoliukais. Tokia apyrankė tinka, pavyzdžiui, į erdvią suknelę. Naudodami karoliukus galite gaminti visą papuošalų rinkinį, atitinkantį formas ir spalvas. Švelnūs porcelianiniai auskarai, pvz., Ašaros ar mažų kamuoliukų formos, puikiai derina su tokios pačios spalvos kamuoliukais. Dėl šios apyrankės ir nesenstantis rinkinys skirtingoms progoms yra pasirengęs. Karoliukų spalvos gali būti maišomos, taigi sukurtos unikalios kombinacijos. Galite sukurti koralų kodą, atitinkantį vieną pasirinktą suknelę arba palaidinukę. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai suderinti tinkamas nuorodas ir juvelyrikos laidus, kurie taip pat yra mūsų pasiūlyme. Taip pat galimos tik karoliukai, skirti individualiam juvelyrinių dirbinių sukūrimui.

Porcelianinės karoliukai

Porcelianinės karoliukai yra gražių mažų stebuklų, kurie gali būti paversti mažais, blizgančiais meno kūriniais, naudojant liniją ar eilutes ir šiek tiek vaizduotės. Porceliano karoliukai yra labai žavūs pusgaminiai papuošalai. Jie tinka gaminti apyrankes, karolius, auskarus, taip pat rankinių, aprangos ar susegimo verpalų dekoravimui. Kai kurie porcelianiniai mėgėjai, jie netgi daro rankomis rožančius. Porcelianinės karoliukai yra daugybe spalvų, dydžių ir formų, todėl galite kurti viską, ko norite. Šie praktiniai puslaidininkiai juvelyriniams dirbiniams yra apvalios, ovalios, pailgos ir plokščios. Platus pasirinkimų pasirinkimas taip pat yra didelis pliusas, kai mes užsiprenumeravome "pasidaryk pats" kursą - tai tiesiog "daryk patys".

Dalyko žinovai žino, kad porcelianiniai papuošalai dažnai yra brangūs. Taigi, kai nusipirkime juvelyrinius papuošalų detalės forma, turime garantiją, kad mes įsigijome savo svajonių porcelianinius karoliukus pigiausiais kainomis.