Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

Kutai, Šilkinis kutas

Kutai yra populiarūs papuošalų gaminimo gaminiai, dažniausiai naudojami auskarai, panašūs į boho, etiški. Brangakmeniai puikiai derinami su visomis brangakmenių formomis, ruošiniais, todėl lengvai galima sukurti tokio pakabuko karoliai arba apyrankes.

Mūsų pasiūlyme rasite dviejų rūšių kiaušinius, įskaitant vieną su metaliniu antgaliu.

--- skaityti daugiau ---
Kutai

Kutai

Tassel yra labai populiarus auskarų ar apyrankių gaminys. Šie auskarai atrodo labai lengvi ir maloni.

Kaip padaryti puodą?

Mūsų parduotuvėje rasite įrankį, skirtą puodams gaminti, kurie padės jums sukurti juos.

Dekoratyvinis Kutai

Pirkite puodukus pigiausiais, geriausiomis kainomis siūlome juos mažmeninės prekybos ir didmeninės prekybos pakuotėse, nuolaidų ir nemokamo pristatymo galimybėmis. Jie gali būti naudojami juvelyriniams dirbiniams gaminti, kaip kaklaraiščiai už apyrankes, bet ir įvairiems amatų tipams, pvz., Dekoruoti drabužius, sukurti raištelių ir tt

Auskarai užsegami

Šiuo metu "Chwosty" yra labai madingų papuošalų priedų, daugiausia dėl daugelio žinomų žmonių, kurie švelnina tokius papuošalus. Dažniausiai jie naudojami išgalvotiems auskarams, elegantiškoms karoliai arba originaliems apyrankėms. Puokštė yra pusgaminiai papuošalai, kurie taip pat gali būti naudojami atnaujinant seną rankinę, megztinį ar palaidinukę. Nors kutai dažniausiai naudojami minimalistiniai, elegantiški ornamentai, pvz., Kabantys tik vieną puodelį linijoje ar grandinėje, galite sėkmingai kurti daugiau netradicinių kūrinių ir pridėti, pavyzdžiui, stikliniai karoliukai , pusbrangius akmenis ar medinius papuošalus ruošiniai Po šio derinio, mūsų apdaila, pvz., Auskarai, imsis originalesnės, neįprastos išvaizdos. Drambliai taip pat gerai derinami su kompanija, tokia kaip šilkinė ar juvelyrinių dirbinių linija.

Galite nusipirkti drobių daugybe spalvų, kurios suteikia jiems daugybę galimybių.