Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

virvelinės medžiagos juvelyrinių dirbinių gamybai

Stygos medžiagos : Virvelės, vielos, srieginės juostelės - šie atrodantys kuklūs juvelyriniai pusgaminiai su šiek tiek vaizduotės gali tapti nepakartojamais elegantiškais ir unikaliais ornamentais. Pirkite juos mažiausiomis kainomis.

--- skaityti daugiau ---

Styginių medžiagos: Virvelės, stygos, siūlai, papuošalai

Naudodamiesi savo kūrybiškumu, tikrai sukursite nuostabius juvelyrinius dirbinius, kurie neleidžia jaustis ir tinka kiekvienai progai. Šilko siūlai puikiai tinka kaip pusgaminiai rankų darbo papuošalams, pavyzdžiui, kaip karoliai arba apyrankės pagrindas. Verpstės ir sriegiai, dažniausiai naudojami kaklo ir apyrankių gamybai, pridedant prie jų, pavyzdžiui, stiklo karoliukus, pusgaminius iš akmens ar medžio. Puikus papildymas taip pat jaučiamas gabalais. Juostelės taip pat yra elementas, iš kurio galite sukurti kažką unikalaus ir gražaus. Lentos ir šilkinės virvutės taip pat gali būti naudojamos kaip apdailos apranga, krepšiai, batai ir diržai. Šių elementų naudojimas yra mūsų vaizduotės ir kūrybiškumo dalykas. Visi šie pusgaminiai gali būti įsigyti įvairiais ilgiais, dydžiais ir skersmenimis, o tai suteikia tikrai plačią padėtį visiems rankų darbo papuošalų maniakams.