Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

Beads outlet - mega pack - pigūs karoliukai

Pigūs karoliukai, lizdai, papuošalų rinkiniai - gražūs karoliukų rinkiniai. Karoliukų rinkiniai yra puiki idėja, tiek graži dovana asmeniui, kuris verčia daryti juvelyrinius dirbinius iš tam tikro asmens, taip pat tiems, kurie norėtų išbandyti kažką naujo.

Neabejotinas kiekvieno karoliukų rinkinio privalumas yra tai, kad jie yra pasirengusi medžiaga konkrečiam objektui. Dvylika granulių iš komplekto leis jums sukurti, pavyzdžiui, įdomią apyrankę. Kiekvienas karoliukų rinkinys yra kitoks, nenuostabu, kuriame yra įdomių įvairių formų elementų. Tiekdami tokį rinkinį galite kurti bet kokius daiktus - kiekvienas iš jų bus vienos rūšies. Rutuliniai paketai pirmiausia yra įvairovės ir labai kokybiškos garantijos.

--- skaityti daugiau ---

Karoliukai puikus pardavimas / pigūs karoliukai - spalvų įvairovė

Juvelyrika rinkimo rinkiniai apima karoliukai, pavyzdžiui, veltinio karoliukai, cloisonne karoliukai, lempos stiklo karoliukai, porcelianiniai karoliukai, karoliuoti karoliukai, labai šykštos pripučiamos karoliukai ir deimantiniai karoliukai. Karoliukai yra spalvingi, todėl kiekvienas iš jų pagamintas daiktas bus unikalus ir individualus. Lampwork stiklo karoliukai puikiai atrodo kaip karoliai. Tas pats pasakytina apie pripučiamas karoliukas, kuris yra labai lengvas ir sukuria įspūdį, kad yra labai subtilus. Karoliukų karoliukai puikiai tinka juvelyriniams dirbiniams tikrai "kosminiu" stiliumi. Veltinio karoliukai arba porcelianinės karoliukai yra idealiai tinka dovanų papuošalų gamybai, pavyzdžiui, motinos dienai ar močiutės vardų dienai. Kiekvienas talentingas žmogus įvertins kūrybiškumą, darbą ir laiką. Cloisonne formos ir formos karoliukai susiję su madingomis juvelyrika nuo XIX ir XX a. Jie puikiai atitiks klasikinius drabužius, tokius kaip striukė ir balta palaidinė. Karoliukai yra lengvi plastmasiniai rutuliukai, padengti rankomis pagaminta vilnoniu apvalkalu. Jie gali būti geras priedas prie laisvo ir atsitiktinio kasdienio stiliaus.

Pakabų rinkiniai - papuošalai, parduodantys karoliai

Pakabukai rinkiniuose yra įdomūs rinkiniai, šalia kurių jūs negalite perduoti abejingai. "Fimo" pakabukai pagaminti iš termoreaktyviosios masės ir dekoruoti mažais cirkoniais. Jų gėlių modeliai taps pagrindiniu kiekvieno karoliai elementu. Šie pakabukai taip pat atrodys gražiai apyrankės su dirželiais. Medžiagos pakabos yra unikalūs modeliai su augalų ir gyvūnų formomis. Jie bus naudojami kaip papuošalų elementai mažai elegantiškai panelei ar smulkmenoms, kurių galite papildyti telefono pakabu ar raktų pakabu. Šio tipo pakabučių rinkinys yra staigmena, nes juose yra atsitiktinai parinktos meno rūšys. Sudėtyje yra kristalų pakabučiai, turintys sidabrinį rėmelį, dėl kurio jie leis atlikti elegantiškus juvelyrikos rinkinius. Šie pakabos atspindi šviesą gerai ir gražiai blizgesį.

Karoliukai - pigiausi karoliukai

Rankų darbo juvelyrikos rinkiniai yra įvairių gražių karoliukų paketai už žemiausią kainą, idealiai tinka sukurti unikalias karoliai, auskarai ar apyrankės. Įvairių karoliukų rinkinys iš mūsų parduotuvės suteikia dar daugiau galimybių sukurti unikalius, įdomius papuošalus. Amatininkystė dabar yra daugelio žmonių, tiek vaikų, tiek suaugusiųjų aistra. Todėl labai praktiška įsigyti gatavą komplektą su įvairiais įvairiais pusgaminių gaminiais papuošalų gamybai.

Sujungdami granules, galime pagaminti priedus, kurie atitiktų bet kokią progą, pabrėždami mūsų stilių ir charakterį. Įvairūs tipai, spalvos ir dizainai, įtraukti į vieną rinkinį, leidžia jums sukurti unikalius produktus. Apyrankės iš karoliukų yra ypač populiarios ir praktiškos. Pavyzdžiui, pagamintos iš stiklo karoliukų, veltinio, porceliano įvairių formų, bus itin originalus ir pagyvins bet kokį stilizavimą. Juvelyrinių dirbinių komplektai taip pat yra ideali dovana idėja asmeniui, kuris aistringai rūpinasi amatais arba kuris ieško naujo hobio. Tai taip pat puiki dovana vaikui, nes kūrinys paskatins jo kūrybiškumą, vaizduotę ir rankinius įgūdžius.