Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

Metalinės karoliukai ir tarpikūriniai karoliukai

Daugelį metų Metalinės karoliukai buvo naudojami juvelyriniams dirbiniams gaminti. Jie tikrai nėra lengvi, tačiau juos lengva naudoti ir sunku. Mūsų parduotuvėje rasite platų metalinių karoliukų asortimentą. Mes parduodame mažų ir didelių dydžių elementus nuo 5,5 mm iki 8x15 mm. Mes rekomenduojame metalines karoliukas iš vielos, dekoratyvinius (gėlių, drugelių ir žuvies formas), blizgančias sniego geles ir paruoštus žavesius. Jei pageidaujate lengvesnių elementų, mūsų parduotuvėje rasite spalvingas aliuminio karoliukas kubelių, rutulių, ovalų ir ašarų formose.

Metaliniai elementai labai dažnai naudojami juvelyriniuose gaminiuose, pavyzdžiui, dalytuvai ir tvirtinimo detalės. Mūsų parduotuvėje rasite daugybę metalinių pusbrangių papuošalų, taip pat tarpiklius . Metalo karoliukai dažniausiai nėra susiję su subtiliais, girly papuošalais. Tačiau jie bus puikus papuošalų pankams. Šio stiliaus esmė yra apyrankė arba metalinių elementų karoliai. Jei norite stilingo stiliaus, derinkite metalines karoliukas su stikliniais. Toks derinys tikrai įveiks monotoniją.

--- skaityti daugiau ---
Metaliniai karoliukai

Metaliniai karoliukai, kurie taip pat vadinami kartais tarpiniais , yra labai gražus produktas juvelyriniams dirbiniams gaminti su pusbrangiais akmenimis arba stiklo karoliukais. Paprastai jūs įdėjote vieną metalinį karoliuką ir kai kuriuos akmenis ar stiklo karoliukus, juos prijungiate prie styginių medžiagų ir juvelyrinių dirbinių. Mes parduodame daug įvairių formų, dydžių mažmeninės prekybos arba didmeninės prekybos krepšeliuose. Mūsų kaina yra viena iš pigiausių rinkoje.

Juvelyriniai dirbiniai iš metalinių karoliukų - pasaulis, įkvėptas

Metalo karoliukai yra plati produktų kategorija, kurioje yra unikalių karoliukų ir pakabų modelių. Vieliniai karoliukai metalinių vielinių rutulių formoje yra labai veiksmingi. Nereguliariai apvynioti laidai sudaro vaizdingas esces-flores, iš kurių galite sukneleisti magišką žavesį ir karolius bei apyrankes. Toks komplektas puikiai suderins juodą aprangą, pvz., Su aksomine apranga. Šioje kategorijoje ant karoliukų yra ir metalinių karoliukų, kurios gali būti pritaikytos bet kuriam karoliukui, pvz., Rutulio formos, šiek tiek atgaivinti arba suteikti jam įdomų išvaizdą. Metalinės tarpinės su kubiniais cirkonio oksidais atskiria tos pačios spalvos karoliukus, sukuriančius malonų ornamentą vienoje karoliukų eilėje. Sidabrinių rutulių formos karoliukai yra įdomūs elementai, iš kurių galite pagaminti subtilų, labai moterišką, papuošalų.

Metalinės karoliukai ir tarpikliai su kubiniais cirkonis

Karoliukai iš metalo yra kategorija, kuri taip pat apima spalvingas pakabukas. Pakabukai turi labai skirtingas formas. Tai yra gėlės, lapai, gyvūnai (pvz., Delfinai, katės ir paukščiai), daiktai (maišeliai, batai, Aladdino lempa) ir skaičiai. Apyrankių pakabukai puikiai atrodo kartu su kitomis metalinėmis karoliukais, pavyzdžiui, karoliukais ir tarpikliams su kubiniais cirkonio formos rutuliais ar diskais. Pakabučių formos metalinės karoliukai taps labai patraukliu bet kokios apyrankės elementu, kurio sukūrimas vertas naudojant mūsų laidus ir papuošalus. Dėl šių karoliukų galite sukurti "temos apyrankę", tai yra, iš karoliukų pritvirtinti pakabučiai su gyvūnais arba tie, kurie vaizduoja transporto priemones arba moteriškus reikmenis (piniginę, kaiščius). Kartu su subtiliomis primenančiomis karoliukais

Juvelyriniai dirbiniai ir juvelyrinių dirbinių priedai už pigiausią kainą

Parduotuvės pasiūlymas apima, be kita ko, metalines karoliukas. Jie naudojami gražioms papuošaloms sukurti, kuriuos galite padaryti patys. Dėl to turėsite unikalių, unikalių papuošalų, kurie puikiai atrodys tau, tavo šeimai, draugams ir kitiems, kurie ją dėvi. Karoliai, apyrankės, žiedai, auskarai ir daugelis kitų gali būti pakviestas su karoliukais, kuriuos perkate internetinėje parduotuvėje. Jis yra prieinamas 24 valandas per parą. Jūs visada galite nusipirkti metalinių karoliukų, reikalingų padaryti ką nors gražų sau ir kitiems.

Jie pagaminti iš atsparaus naudoti metalo. Juvelyriniai dirbiniai iš jų gali būti pritaikyti moterims įvairiose amžiaus grupėse. Suaugusiesiems, paaugliams, kiekvienas kažką rasti patys. Jie prisitaikys prie stilizacijos, kurią dėvi ypatingomis progomis, susitikimus su šeima ir draugais. Jie veikia daugeliu atvejų.

Nedvejodami ir užsisakykite metalinių karoliukų . Jūs sutaupote brangaus laiko ir pinigų. Neradai ieškoti karoliukų stacionariose parduotuvėse. Pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo formą, ir pasiuntinys atneš jums karoliukus nurodytu adresu. Išsamesnės informacijos apie taisykles galite rasti mūsų karoliukų parduotuvėje . Galite prisijungti prie jų su pusbrangiai akmenys , Swarovski kristalai ar stikliniai karoliukai. Jūsų juvelyriniai dirbiniai atrodys daug geriau, kai juos naudosite.