Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

MIYUKI biseris / Miyuki® karoliukai

MIYUKI biseris priklauso populiariausiems karoliukams visame pasaulyje. Sėklos karoliukai yra mažiausi stikliniai karoliukai, naudojami juvelyriniams dirbiniams gaminti. Tikrai populiariausia yra Miyuki delica 11/0 . Dėka jų dydžio, "Miyuki" karoliukai naudojami subtiliose ir sudėtingose ​​apyrankėse, auskaruose ir karoliuose. Platus spalvų ir spalvų efektų pasirinkimas leidžia kurti išgalvotus ir unikalius dekoracijas. Šios sėklos karoliukai gali būti sėkmingai sujungtos su granulėmis, pagamintomis iš kitų medžiagų brangakmenių, paruoštų žavesio ar sterlingų sidabro papuošalų. Vienintelė riba yra tavo vaizduotė!

"Miyuki" yra japonų prekės ženklas, žinomas reguliarumu, gražiomis spalvomis ir aukštos kokybės karoliukais. Daugelis juvelyrų, besidominčių rankomis, naudojasi tik Miyuki pagamintomis karoliukais. Beading yra hobis, kuris reikalauja tikslių ir rankinių įgūdžių, bet jūsų darbas su karoliukais gali būti daug lengvesnis. Tada jums reikia turėti gerus priedus. Štai kodėl mūsų parduotuvėje rasite Miyuki adatų ir ritės, kurios puikiai tinka Miyuki karoliukams .

--- skaityti daugiau ---
MIYUKI biseris

Miyuki biseris  yra viena iš geriausių japonų sėklų karoliukų. Jos puikios formos ir spalvos. Visos karoliukai yra vienodi. Vienas iš populiariausių karoliukų yra "Miyuki Delica" karoliukai. Mes parduodame juos mažmeninės prekybos arba didmeninės prekybos krepšeliuose. Mūsų didmeninė kaina yra geriausia, prašome patikrinti mūsų karoliukų parduotuvę.

Miyuki® biseris  - japonų tobulumas

"Miyuki Delica" yra populiariausios " Miyuki" karoliukai . Juos apibūdina pjaustymas "Delica", kuris gražiai atspindi šviesą. Šios stiklo karoliukai yra šimtų spalvų ir viršelių. "Delica" karoliukai yra, be kitų, skaidrūs, nepermatomi, viduje dažyti ir daug daugiau.

Nicy Miyuki siūlai - Japonijos nailono siūlai

"Miyuki" nailono siūlai puikiai derina rankų darbą, naudojant " Miyuki Delica" karoliukus . Nepriklausomai nuo to, ar jūs tiesiog siūlai karoliukai siūlai, ar sukurti sudėtingus modelius ant staklės, jie bus puikiai dirbti kurdami rankų darbo papuošalų.

japonų miyuki karoliukai

"Miyuki®" karoliukai, kuriuos vertino rankų darbo papuošalų kūrėjai visame pasaulyje, darbo elementai yra žinomi dėl jų aukštos kokybės, tikslios apdailos ir plokščios formos. Miyuki® karoliukai - japonų karoliukai Delica Miyuki - mažų karoliukų rinkinys su cilindrine forma, proporcingu elemento dydžiui, didelė skylė.

Garsios japoniškos karoliukai, siūlomi labai daug spalvų, leidžiančios sukurti unikalų ir įvairią darbą, idealiai tinka kurti apyrankes ir auskarus. Mažos karoliukai tinkami puošmenoms, tai yra lengviausias būdas nustatyti adatų, nėrimo, veltinį ar diską. Jų puikiai atitinkančios formos kartu sukuria formos, vienodumo ir delikatesumo lygumo įspūdį.

"Beads" "Miyuki®" yra klasikinis gaminys, skirtas sukurti unikalius dekoracijas, leidžiančias jums sukurti juvelyrinius papuošalus iš papuošalų detalės . Pirkite pigiausius karoliukus ir mėgaukitės galimybe kurti unikalius dizainus, kurie atitiktų tobulą rankų darbo papuošalų formą. Puiku naudoti Miyuki su pusbrangiai akmenys ar Stiklo karoliukai .