Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

Natūralios karoliukai juvelyriniams dirbiniams gaminti

Mes siūlome daugybę natūralių karoliukų . Galite patikrinti mūsų pusbrangių akmenų kategoriją arba čia galite nusipirkti medines karoliukas, perlų, koralų, kriauklių. Mes prekiaujame mažmeninės prekybos krepšiais arba didmeninės prekybos krepšiais. Turite daugybę karoliukų, figūrų, spalvų.

Natūralių karoliukų kategorija yra turtinga ir įvairialypė, kurioje yra tokių elementų kaip koralai ir perlamutro karoliukai, medinės karoliukai, pagaminti iš kokoso riešutų, taip pat korpusai ir natūralūs perlai. Šios karoliukai suteikia neribotą galimybę kurti unikalius ir unikalius papuošalus su natūraliu personažu. Formų ir spalvų įvairovė leidžia jums sukurti įvairių tipų papuošalus, kurie, naudojant juvelyrinių dirbinių išvadas, tampa ilgalaikiu juvelyrika daugelį metų. Medinės karoliukai ir kokoso lukšto karoliukai atitinka natūralią ekologinę tendenciją, susijusią su etniniais papuošalais. Natūralūs koralai primena jūrines kaulas, perlus, tolimus ir egzotiškus kraštus. Spalvingi perlai padeda sukurti subtilius, labai moteriškus papuošalus.

--- skaityti daugiau ---
natūralios karoliukai

Natūralios karoliukai - tai būdas atrodyti įspūdingai

Gamta suteikia daug įkvėpimo, skatindama kurti savo unikalius papuošalus. Dėl natūralių karoliukų, jūs galite lengvai pasiekti akį traukiantį efektą. Kiekviena karoliukų grupė nusipelno dėmesio. Korpusai yra unikalūs elementai, leidžiantys sukurti egzotišką apyrankę. Spiralinės kriauklės, garnyrai arba pailgos kriauklės tarnauja kaip pakabučiai arba labiausiai apšviestos karoliai. Mažos spalvos korpusai gali būti sumaišomi, kad sudarytų vaivorykštės apyrankę. Natūralios karoliukai - tai idėja, į kurią įeina į kasdienę etninių akcentų stilizaciją. Plokščios apvalios granulės ir viena didesnė lapo ar širdies forma yra ideali ilga karoliai, puikiai atrodančios, pavyzdžiui, ryškia vasaros suknele. Taip pat galite gaminti lengvus auskarus iš kokoso elementų.

Karoliukai ir karoliukai iš koralų - nauja klasika

Natūralios karoliukai leis jums sukurti papuošalus, kurie tiesiogiai atkreipia jus į gamtą. Karoliukai, pagaminti iš koralų, yra klasikiniai patys - jie kažkada buvo labai madingi, šiandien grįžta prie malonės. Pavyzdžiui, paprikos, kartu su plokščiais granulėmis monetos pavidalu, pagamins karolius su šiek tiek grobuonišku personažu. Natūralūs perlai - maži, spalvingi ir blizgūs - tai karoliai ir apyrankės, skirtos diskotekų stiliui, idėja. Spalvos gali būti laisvai derinamos, kad būtų sukurtas išskirtinis ir pilnas aromato sudėtis. Nuggetai iš perlų su nelygiais kraštais yra puiki juvelyrinių dirbinių medžiaga, kuri turi išlaikyti savo natūralią, netrikdomą formą. Jie tinka tiek vakaro suknelei, tiek natūralių audinių aprangai.

Beprecedentis natūralių karoliukų charakteristikų įvairovė leidžia jums gaminti natūralius, ekologinius ir etninius papuošalus. Išskirtinai madingi šiuolaikiniai rankų darbo papuošalai, pagaminti iš natūralių medžiagų, sudaro individualią bazę, kuriant unikalų stilių.

Natūralios karoliukai, pasireiškiančios įvairiais aspektais, formomis ir spalvomis, lemia didžiulę koncepcijos laisvę papuošalų kūrime. Rankomis gaminami gaminiai iš natūralių karoliukų yra ypač unikalūs ir ilgaamžiai. Apyrankė arba pakabukas, pagamintas iš karoliukų, pritraukia akis.

Natūralios karoliukai yra įvairių rūšių karoliai:

koralas

perlų motina

kokoso riešutai ir

medinės karoliukai

natūralus perlai

kriauklės.

Didelis juvelyrinių dirbinių pasirinkimas juvelyrinių dirbinių gamybai sukuria neribotas galimybes kurti unikalius dekoracijas, dėl kurių jų kokybė, rankų darbo kokybė, tikslumas ir unikalumas, sukuria didelę konkurenciją dėl masinės gamybos papuošalų. Natūralių karoliukų papuošalai yra tikrai įdomiau. Mūsų parduotuvėje taip pat rasite pusbrangių akmenų , dauguma iš jų yra pagaminti iš natūralaus akmens.