Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

Juvelyriniai dirbiniai ir dėžutės / Papuošalų dėžutės/ Prekių pakavimas

Juvelyriniai dirbiniai ir dėžutės yra populiarūs aksesuarai. Juvelyrika yra puiki dovana visų amžiaus grupių moterims. Be to, kiekviena proga gerai, kad mylimas žmogus būtų graži akis, meilės brangakmenis. Kad juvelyriniai dirbiniai tikrai atrodytų fantastiški, verta galvoti apie tam tikrą svarbų elementą.

Tai yra papuošalų pakavimas , dėl kurio dovana atrodys gražiai. Ši pakuotė neturi būti laikina - ji gali būti naudojama juvelyriniams dirbiniams laikyti tobulai. Įstrigę juvelyriniai dirbiniai yra garantija, kad galėsite greitai rasti stalčiaus arba krūtinės, ko jums labiausiai reikia šiuo metu. Juvelyrikos pakuotės kategorijoje yra gaminių, kurie ne tik išlaikys tvarką tarp baigtų karolių ar auskarų, bet taip pat bus rutuliukų, pusbrangių papuošalų ir ... naujų dekoracijų idėjų. Gerai juos gauti prieš pradėdami dirbti. Pieštukų, pvz., Spalvų, tipų ar formų, organizavimas padės jums valdyti juvelyrinius dirbinius ir taip pat labai supaprastins kiekvieno dizaino darbą.

--- skaityti daugiau ---
pakavimai

Juvelyrinių dirbinių pakuotė, " Organza" krepšiai ir papuošalų dėžutės

Juvelyrinė pakuotė gali būti suskirstyta į dvi grupes. Vienas iš jų yra dekoratyvinė pakuotė, skirta visų pirma pakuoti brangų daiktą. Tai apie pusiau permatomą organza maišelį, kuris uždaro, traukiant juostuką. Tai dekoratyvi, elegantiška ir estetinė pakuotė. Jūs galite saugiai paslėpti savo chirringo interjero apyrankę ar apyrankę, pagamintą iš, pvz., Medinių karoliukų arba stiklo karoliukų. Galima rinktis iš įvairių skirtingų maišelių: žvaigždžių, širdžių, paprastų arba nepermatomų. Maišeliuose, pvz., Aukso spalvos, gali būti juvelyrinių dirbinių, kuriose vyrauja auksinė spalva; sidabriniai maišeliai - sidabro papuošalai. Dėl to galite kontroliuoti visus karolius ir apyrankes. Plastikinės dėžutės yra idealus sprendimas, skirtas saugoti karoliukus, papuošalus ir papuošalus. Pertvaros leis jums atskirti karoliukus nuo skirtingų modelių ir spalvų. Tokiu būdu viskas visada bus po ranka ir geros tvarkos. Kasetės yra labai patvarios ir sandariai uždarytos, todėl labai gerai apsaugo jų turinį.

Projekto organizatorius arba kaip organizuoti idėjas

Mūsų juvelyrikos pakuotė yra kategorija, kurioje taip pat yra plastikinių juvelyrinių dirbinių organizatoriai. Jie turi specialias griovelius, kuriuose galite įdėti karoliukus - taip lengva manevruoti karoliukais, galite juos laisvai sutvarkyti, keisti užsakymą, pasirinkti figūras ir spalvas. Jūs galite įdėti atsargines karoliukas į dėžutes panašius dugnus ir įtraukti juos į dizainą. Dėl šio projekto, pavyzdžiui, karoliai ar apyrankės, jį galima keisti bet kuriame kūrimo etape. Projekto organizatorius yra labai lengvas ir funkcionalus elementas, o dirbant su ja yra tikras malonumas ir gebėjimas įsijausti į juvelyrinių dirbinių dizainerio vaidmenį.