Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

Papuošalų detalės, aksesuarų gamybai

Papuošalų detalės yra nedideli elementai, be kurių juvelyriniai dirbiniai būtų neįmanomi. Net gražiausių karoliukų nepakanka. Pirma, jie turi būti derinami kartu tinkamai. Visi dalykai, naudojami šiems deriniams, tokiems kaip ausų laidai, apyrankių apyrankės, folding tipo sagtys arba suskaidyti žiedai, vadinami juvelyriniais dirbiniais . Tai yra juvelyrinių dirbinių pagrindas ir turi būti bet kokiam juvelyrinių dirbinių gamintojui.

Ką reikėtų atsižvelgti renkantis rezultatus juvelyrinių dirbinių gamybai? Iš pradžių turėtumėte patikrinti, ar jų dydžiai tinka kitiems elementų dydžiams (pvz., Karoliukams). Jei ketinate daryti juvelyrinius dirbinius iš Swarovski kristalų, geriausias variantas bus naudoti "Swarovski" pusgaminius. Tokiu atveju galite būti tikri, kad visus elementus galima sujungti.

Kitas svarbus aspektas yra medžiaga, iš kurios buvo padarytos išvados. Mūsų parduotuvėje rasite gaminius iš sterlingų sidabro 925, taip pat iš chirurginio nerūdijančio plieno ir aukso gaminių. Mūsų pasiūlyme taip pat yra produktų be nikelio. Mūsų parduotuvėje nusipirksite auskarus, auskarus, šokinėjimo žiedus, įvyniojimo karoliukus, tarpiklius ir daugybę kitų papuošalų. Mūsų karoliukų parduotuvėje rasite tūkstančius aukštos kokybės juvelyrinių dirbinių .

--- skaityti daugiau ---
papuošalų detalės

Papuošalų detalės

Be juvelyrikos išvadų, jūs negalite kurti rankų darbo papuošalų. Būtina naudoti išvadas ir su jais susieti su visomis rūšies karoliukais. Jūs turite daugybę apyrankių iš auskarų, šokinėjimo žiedų, įvyniojimo karoliukų, galų, užsegimo, galvos smeigtukų, akių kaiščių ir žavių. Galite nusipirkti paruoštų galūnių arba galite jį sukurti iš mūsų išvadų. Tai lengva prisijungti prie šokinėjimo žiedo, vielos, presuojamų karoliukų ir neišbaigti apyrankės.

Populiariausios ir elegantiškos išvados pagamintos iš sidabrinės detalės 925. Jie puikiai atrodo su Swarovski elementais arba pusbrangiais akmenimis.

Papuošalų detalės, skirti juvelyriniams dirbiniams gaminti

Sveiki atvykę į mūsų juvelyrinių dirbinių pasiūlymų pasiūlymą papuošalų gamybai.

Norėdami sukurti unikalius papuošalus, be idėjų ir medžiagų, reikalingų dirbti, taip pat turite įsigyti pusbrangių papuošalų. Be jų sunku svajoti apie nuolatinius papuošalus. Juvelyriniai dirbiniai yra labai platus gaminių asortimentas, tarp kurių yra, be kita ko, vielos, skirtos granulių sriegimui, triumo ir užraktai, antgaliai, karabinai, stropai ir kt. Jūs galite rasti tiek sidabro, tiek chirurginio plieno, taip pat juvelyrinių dirbinių iš sidabro ir aukso.

Papuošalų dėžutės priedai

Visi šie elementai pagaminti iš patvarių medžiagų. Be to, priklausomai nuo jūsų sukurtų papuošalų, galite pasirinkti tinkamą apdailą ir spalvas, pavyzdžiui, sidabro, aukso arba senovinių elementų elementus (ypač naudinga, kai norite sukurti retro stilizuotus papuošalus).

Papuošalų detalės rankdarbiams papuošalams

Ką turėtumėte apsvarstyti renkantis papuošalų priedus? Pirmiausia turėtumėte patikrinti, ar jų dydis atitinka kitų elementų, kuriuos ketinate naudoti, dydį, pvz., TOHO biseris . Jei norite papuošti Swarovski kristalai arba pusbrangius akmenis , geriausia pasirinkti juvelyrinių dirbinių išvaizdą konkrečiai šiems prekių ženklais. Tada mes turime pasitikėjimą, kad jie tinka kartu. Svarbi yra ir medžiaga, iš kurios buvo pagaminti papuošalai juvelyriniams dirbiniams.

Kokie yra juvelyrinių dirbinių atradimai?

Juvelyriniai dirbiniai, skirti juvelyriniams dirbiniams gaminti, yra gaminių asortimentas, be kurių neįmanoma sukurti karoliai, apyrankės ar auskarai. "Jewlllery" išvados yra: tarpinės, galai, antgaliai, dangteliai, auskarų atradimai, štampuotos karoliukai, šokinėja žiedai, auskarai, eyepins, ails, šarmai ir kitos išvados.

Tai yra ne kas kita, kaip papuošalai, naudojami rankų darbo gaminiams gaminti. Jų vaidmuo yra sujungti visus elementus į vieną visumą: karoliukai, perlai ar akmenys. Tai yra pagrindinis visų amatininkų entuziastų elementas. Mūsų pasiūlyme yra juvelyrinių dirbinių išvadų, tokių kaip:

sidabro juvelyrikos išvados

pusiau chirurginis plienas / nerūdijantis plienas 316

sidabruotas blankus

pigiausi juvelyriniai dirbiniai sidabro srityje

aukso danga

papuošalai (apyrankės apyrankėms)

kiti juvelyrinių dirbinių elementai ir aksesuarai

Daugiausia dėka šių produktų sukūrėme unikalias amatų dekoracijas. Jūs galite kurti juvelyrinius dirbinius iš daugiau ar mažiau vertingų medžiagų - bet visada nuostabus, originalus ir gražus. Kaip žinote, rankų darbo papuošalai yra ypač gana, ypač kartu su juvelyriniais akmenimis, Swarovski kristalais ir įvairiais stiklo karoliukais.

Džiaugiamės galėdami patarti dėl juvelyrinių dirbinių kūrimo elementų

Jei turite abejonių dėl tinkamo asortimento pasirinkimo, raskite viską, ko jums reikia kuriant papuošalus, susisiekite su mumis - patyrusi komanda su malonumu padės jums patenkinti pasirinkimą. Mes garantuojame, kad visi mūsų juvelyrinių dirbinių priedai yra pagaminti labai atidžiai, mes siūlome ne tik juvelyrinių dirbinių aptikimą juvelyriniams dirbiniams, bet ir daug, daug daugiau ... Naudodami mūsų subtilią pagalbą galite sukurti originalų juvelyrikos dizainą, kurį davinsite kaip dovaną. , parduoti ar laikyti save. Sukurta iš mūsų juvelyrikos išvadų, papuošalų malonumų ir turi savo sielą. Juvelyrinių dirbinių įsigijimas, be abejo, yra vienas iš sunkiausių jūsų nuotykių pradedančiųjų pasirinkimų su rankomis pagamintomis papuošalais. Mielai padėsime kiekvienam pasirinkti tokį pasirinkimą. Kiekvienas papuošalas gali būti gaminamas skirtingais būdais, įvairiais būdais ir skirtingais stiliais. Ir savarankiška juvelyrinių dirbinių sukūrimas priverčia mus išsiskirti iš minios savo karoliukais, auskarais, apyrankėmis, karoliais, žiedais ar sagtimis.

Pigūs juvelyriniai dirbiniai, skirti juvelyriniams dirbiniams gaminti

Maxbeads.lt yra visiškai moderni internetinė parduotuvė, siūlanti aukštos kokybės produktus, kad atitiktų mūsų klientų lūkesčius. Mes siūlome puikią kainą pramonėje ir dideles nuolaidas. Mes norėtume, kad juvelyrikos kūrėjai pateiktų geriausius ir patvariausius juvelyrinių dirbinių išradimus ne tik savo reikmėms gaminti papuošalus, bet ir daugiau fantazijų bei avangardinių idėjų menininkams, juvelyrikos kompanijoms ir dizaineriams. Tai, kad tiekti tūkstančius klientų yra tikrai mūsų produktų kokybės įrodymas. Mes galvojame apie įvairius mūsų klientų skonius, siekiame, kad pasiūlymas būtų platus ir nuolat jį plėtotume

Kodėl verta pirkti juvelyrinių dirbinių su mumis?

Maxbeads.lt parduotuvėje mes galime išdidžiai pasakyti, kad esame pajėgūs patenkinti labiausiai reikliausių klientų lūkesčius. Mūsų pasiūlyme mes turime nuo A iki Z būtinus reikmenis, kad sukurtume savo unikalius papuošalus. Mes turime produktus tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems entuziastams iš rankų pagamintų papuošalų. Štai kodėl mes vertinome daugelis entuziastų, atskleidę mums teigiamas nuomones apie parduotuvę. Dėka mūsų juvelyrikos išvadų, meno papuošalų kūrimas yra malonesnis ir išsiskiria originaliu dizainu. Jūs galite nusipirkti juvelyrinių dirbinių iš juvelyrinių dirbinių produkciją pigiausiais kainomis, be eilių ir ilgai laukti siuntos.