Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

Preciosa® karoliukai - čekų karoliukai

Preciosa karoliukai idealiai tinka jūsų papuošalų gamybai. Jie yra labai patvarūs, net ir patogūs naudoti. Jie taip pat yra palyginti pigūs, taigi už nedidelę sumą galite surinkti daug karoliukų, iš kurių galite sukurti gražius auskarus, apyrankes, karolius arba soutache papuošalus. Preciosa karoliukai idealiai tinka sukurti rankų darbo papuošalus.

"Preciosa" karoliukai turi daugybę veislių: "Candy" karoliukai, "Chilli", "PIP" ir "Preciosa" rocaille karoliukai. Populiariausi yra neabejotinai pastaroji. Mažos granulės Rocaille dydžio ir išvaizda panaši į japonų karoliukus Miyuki ir Toho, tačiau jie yra pigesni už juos. Saldainių karoliukai, savo ruožtu, žymiai didesni (8 mm) elementai, panašūs į mygtukų išvaizdą, o "Chilli" ir "PIP" yra pailgos formos.

Jei jūs tik pradedate savo nuotykius su papuošalais ir nesuvokiate, kaip suderinti skirtingų spalvų ir formų granulių, siūlome paruoštus rinkinius granulių ir mišinių. Kiekviename komplekte yra "Preciosa" karoliukai, puikiai atitinkantys spalvą. Mes parduodame karoliukus didelėse didmeninėse pakuotėse ir mažesnėse mažmeninės prekybos pakuotėse.

--- skaityti daugiau ---
Preciosa® karoliukai

Preciosa rocailles karoliukai, Preciosa karoliukai siuvinėjimui ir dar daugiau

Ar žinote, kokie yra rankų darbo gaminiai? Gražiausių juvelyrinių dirbinių pasaulis vilioja klientus parodomis, kuriose yra brangių brangenybių, dėl kainų, kurios dažnai yra nepasiekiamos daugeliui paprastų žmonių. Tačiau jūs galite kontrastuoti profesionalių juvelyrų ir menininkų produktus su produktais, kurie yra be ranka. Tie, kurie bus individualaus grožio jausmo ir savo neribotos vaizduotės rezultatas. Mūsų parduotuvėje siūlome pusgaminius juvelyrinių dirbinių gamybai, tarp kurių viena iš svarbiausių vietų priklauso "Preciosa" karoliukams. Čekijos Preciosa karoliukai yra nedideli, bet jų formų įvairovė bus vertinama kiekvieno juvelyrinių dirbinių gamintojo. Karoliukai yra jiems dėkingi dalykai, nes jie sudaro įspūdingų karoliai, apyrankes ar žiedus. Apyrankė, pagaminta iš "Preciosa" karoliukų, gali papuošti sužavinto vaiko riešą, tačiau jis tikrai bus patrauklus suaugusiesiems. Šie garsiausi čekų karoliukai pasižymi dideliu patvarumu, aukštos kokybės apdaila ir patogumu naudoti. Svarbus pranašumas yra ir jų žema kaina. Visa tai daro juos labai populiarus tarpinis produktas. Tarp šios prekės ženklo karoliukų mes, be kitų, karoliukai Candy, Chilli, PIP ir karoliukai "Preciosa" rocaille.

Čekijos Preciosa karoliukai

Stiklinės karoliukai, su įvairiais skaidrumo laipsniais, taip pat bet kokiomis spalvomis, gali būti vertingos apdailos, kai jas sujungsime su styga, dirželiu ar grandine. Pusfabrikačiai papuošalai suteikia begalines galimybes sukurti papuošalus sau ar dovana mylimam žmogui. Galite rasti pigiausias karoliukas, todėl nedvejodami ir išmėginkite savo rankas kurdami savo meno kūrinius. Išradingas "pasidaryk pats" suteiks jums daugiau pasitenkinimo nei paruošta puošmena parduotuvėje. Pieštukinės apyrankės gali būti pagamintos naudojant savo idėją ar senovinių brangakmenių išvaizdą žinomiems meno kūriniams. Suderinkite stiklo karoliukus su sidabro ruošiniais, kad pasiektumėte savo meninį tikslą.

Pasimėgaukite "Preciosa" karoliukais su ausimis ir nuorodomis. Yra smeigtukai, tvirtinimo rutuliai ir daugelis pusgaminių papuošalų - puikus aksesuarų rankų darbo papuošalų. Dėl to kiekviena moteris gali jausti ne tik gražią, bet ir protingą bei kūrybingą. Ar turime atsikratyti bendros medžiagos, iš kurios gaminami karoliukai? Gerai ne. Senovės Egipte, be kompleksų, brangieji metalai ir brangūs akmenys su stiklo ir net keramikos kamuoliais buvo sujungti į papuošalus. Žaliavos buvo mažiau nei kokybė ir estetika apdailos. Ar tai nėra puikus įkvėpimas?

Kur pirkti Preciosa karoliukus? Didmeninė ir mažmeninė prekyba

"Preciosa" karoliukus galite įsigyti mažmeninės prekybos ir didmeninės prekybos pakuotėse, įskaitant 20g, 50g ar 250g pakuotes. Patikrinkite mūsų karoliukų parduotuvę .