Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

Pusbrangiai akmenys Pusbrangių akmenų karoliukai ir brangakmenio karoliukai / Akmeniniai karoliukai

Dekoratyviniai akmenys, Pusbrangiai akmenys ir brangakmenių karoliukai priklauso populiariausių mūsų siūlomų karoliukų grupei. Apyrankes, pagamintas iš šių akmenų, lengva padaryti net pradedantiesiems. Mes parduodame pusiau brangius brangakmenius .

Kas yra pusbrangiai akmenys (žodis "brangakmeniai" taip pat reiškia retus akmenis, tokius kaip deimantai ar perlai)? Tai yra natūralūs mažiau patvarumo ir kietumo akmenys, nei brangakmeniai, bet vis dar nuostabūs dėl jų spalvų ir formų. Mūsų pasiūlyme yra agatai, amethysts, jades, jahes, rhinestones, turquoises ir daugelis kitų papuošalų, kad padėtų jums sukurti juvelyrinius dirbinius, kurie gali visiems džiaugtis. Mes parduodame brangakmenių karoliukus daugybe spalvų, formų ir dydžių mažuose ir dideliuose paketuose. Mūsų karoliukų parduotuvėje rasite natūralias ir žmogaus pagamintas pusbrangių brangakmenių karoliukas, geometrines rutulių ir aikščių formas, taip pat akmenis išgalvotose gėlių ir širdžių formose. Mūsų pusbrangiai akmenys bus idealiai tinka tavo darbui, nesvarbu, ar tu nori subtilių aksesuarų ar didelių juvelyrinių dirbinių formų.

--- skaityti daugiau ---
Pusbrangiai akmenys

Pusbrangiai akmenys, dekoratyviniai akmenys, skirti juvelyriniams dirbiniams gaminti

Brangakmenių karoliukai, pusbrangiai akmenys. Prašome patikrinti mūsų karoliukų parduotuvę dabar. Yra daugybė pusbrangių brangiųjų akmenų karoliukų rūšių , parduodame visus natūralius ir žmogaus sukurtus. Kai kurie iš jų yra iš Brazilijos, Peru, Kinijos, kai kurie akmenys yra dažyti. Galite juos nusipirkti vienetais mažmeninėse krepšyse arba ant didmeninių kainų stambesniuose krepšeliuose. Pusiau brangios karoliukai puikiai tinka juvelyriniams dirbiniams gaminti, prie kurių paprastai prisijungiate prie juvelyrinių dirbinių, tokių kaip sterlingų sidabro atradimai, kurie sukuria elegantišką ir išskirtinį efektą. Dabar yra labai populiarios apyrankės iš ahato, nefrito, onikso pusiau brangiųjų akmenų. Mūsų brangiųjų akmenų papuošalai, pagaminti mūsų karoliukų parduotuvėje, yra puiki kokybė, o dauguma jų yra natūralūs brangakmeniai. Mes siūlome tūkstančius pusbrangių brangakmenių karoliukų. Mes parduodame gamtinius akmenis, sintetinius akmenis. Mes parduodame populiariausius akmenis juvelyriniams dirbiniams gaminti.

Pusiau brangių karoliukų didmeninė prekyba

Mūsų karoliukų parduotuvėje UK galite įsigyti didmeninės prekybos arba mažmeninės prekybos krepšius. Didmeninės kainos yra pigesnės, taip pat galite turėti nuolaida nuo apyvartos ar užsakymo dydžio.

Pusbrangiai akmenys, brangenybės sukuria aistra!

Juvelyriniai akmenys, skirti juvelyriniams dirbiniams gaminti, yra puikus pasirinkimas, naudojamas amatams. Mes jas deriname su pusgaminėmis, kad būtų sukurta papuošalai. Dabar galite sukurti karolius, apyrankes, auskarus iš natūralių akmenų ir dekoratyvinių akmenų. Juvelyriniai akmenys turi skirtingas formas, jie gali būti apvalūs, matiniai, poliruoti arba spalvoti.

Akmeniniai karoliukai , natūralių akmenų unikalus grožis kurti papuošalus.

Natūralūs ir rekonstruoti akmenys yra populiari ir unikali. Populiariausi tarp jų yra turkis, agatas, nefritas, oniksas, tigro akis. Natūralūs akmenys padaryti papuošalai yra importuojami iš viso pasaulio ir kiekvienas iš jų turi skirtingą istoriją. Akmenys su šiek tiek mažesniu kietumu ir ilgaamžiškumu vadinami pusbrangiais akmenimis arba dekoratyviniais akmenimis. Tai jesus, agatas, malachitas ir lapis lazuli, oniksas, turkis, granatas, amazonitas, nefritas, nefritas. Pirkite mūsų karoliukus mažmeninės prekybos ir didmeninės prekybos pakuotėse.

Koks skirtumas tarp brangiųjų ir pusbrangių akmenų?

Brangakmeniai ir pusbrangiai akmenys yra brangakmenių klasifikacija. Brangieji akmenys panašūs į deimantus, citrininas, grante, rubbius. Populiariausi pusbrangiai akmenys mūsų pasiūlyme yra ahatas, oniksas, karneliai, amazonitas, fluoritas, granatas, nefritas, malachitas, turkis. Ne mineraliniai yra koralai, lava ir marmuras. Pusbrangių akmenų granulės paprastai yra mažiau kietos ir minkštesnės.

Juvelyriniai akmenys yra ekologiškos kilmės, tačiau kartais yra ir žmogaus sukurtų arba dirbtinai dažytų akmenų. Su kiekvienu akmeniu išsamiai aprašoma, ar tam tikras akmuo yra natūralus ar dirbtinis.

Maxbeads.lt yra didžiausia gamtinių ir pusbrangių akmenų didmeninė prekyba papuošalais.

Pusbrangiai akmenys - juvelyrinių dirbinių džiaugsmas

Dėl daugybės dekoratyvinių akmenų mūsų parduotuvėje galite lengvai sukurti juvelyrinius dirbinius su individualiu charakteriu, o ribas nustato tik jūsų vaizduotė. Asortimentą sudaro dekoratyviniai akmenys, kurių spalvų ir formų įvairovė. Natūralūs akmenys puikiai derina pusgaminius sidabro papuošalų gamybai.

Pusbrangiai akmenys - puikiai tinka rankoms papuošti

Iš mūsų parduotuvės pagaminti pusbrangiai akmenys yra pasiūlymas tiems, kurie mėgsta kurti unikalius rankų darbo daiktus. Dėl akmenų ir aksesuarų, reikalingų juvelyriniams dirbiniams gaminti, galite sukurti papuošalus, tokius kaip auskarai, karoliai, apyrankės ar gražūs diy pakabukai. Dekoratyviniai akmenys yra pasiūlymas mėgėjams, avid mėgėjams ir profesionalams, profesionaliems juvelyrams, juvelyrikos dizaino srityje.

Juvelyrika su pusbrangiais akmenimis ir brangakmeniais - būdas laisvalaikiui

Aistra yra labai svarbus gyvenimo elementas, be profesinio darbo ir šeimos. Dekoratyvinių akmenų, juvelyrinių dirbinių ir juvelyrinių dirbinių reikmenų pasiūlymas yra rankų darbo papuošalų dizainas tiek namuose, tiek specializuotoje dirbtuvėje. Akmenys yra labai dėkinga medžiaga, kurią galima lengvai sujungti į įvairius derinius. Dėka didžiulio asortimento, lengva sukurti gražius rinkinius, pvz., Darnų pagal akmenų tipą ir jų spalvą, suderinamą su konkrečia suknelė ar palaidine, ir su tokio papuošalo įkūnijimu.

Natūralūs akmenys - sukurti "pasidaryk pats" apyrankes

Tarp mūsų brangiųjų daiktų rasite populiariausius ir populiariausius akmenis. Kaip turkis, ametistas ar kalnų krištolas. Mūsų klientai taip pat nori pasiekti agatus, jaspius, nešvarumus. Juvelyriniai akmenys puikiai derinami su geros kokybės papuošalų detalės . In