Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

Sidabrinės detalės 925 / Juvelyriniai dirbiniai / Sidabras 925

Sidabrinės detalės 925 yra svarbi mūsų pasiūlymo dalis. Daugelis juvelyrinių dirbinių sprendimų naudoja tik aukščiausios kokybės sterlingų sidabro elementus (925 pavyzdys). Jie yra griežti ir atsparūs mechaniniams pažeidimams. Sidabro papuošalai yra žinomi dėl savo elegantiško ir blizgančio poveikio, todėl sterlingų sidabro atradimai yra labai populiarus mūsų klientams.

Mes siūlome ausų laidus įvairiomis formomis ir skirtingomis spaustukais, sidabrine viela ir kaiščiais, taip pat nedidelius elementus, skirtus tvirtinimui, pvz., Suskaidyti žiedus arba presuoti karoliukus. Mūsų karoliukų parduotuvėje rasite ir mažas grandines, rutulines grandines, galus, tarpiklius, gyvatės grandines, kurios labai dažnai naudojamos papuošalams gaminti.

Jei ketinate paruošti ilgus auskarus, mes rekomenduojame plonas "gyvates", kurias lengva derinti su kai kuriais ausų laidais. Jei norite praturtinti savo papuošalus su papildomais paruoštais dekoratyviniais elementais, galite nuspręsti pirkti sidabrinius žavesius. Sidabrinės detalės yra didžiausios atsparumo ir kokybės gaminiai. Juvelyriniai dirbiniai, pagaminti iš jų, išliks daugelį metų ir ilgą laiką mėgaujasi jo savininkais.

--- skaityti daugiau ---
sidabrinės detalės 925

Sidabriniai sidabro atradimai yra puikus gaminių papuošalus gaminti. Jie yra labai elegantiški ir blizgūs, galite naudoti jį su daugybe išskirtinių karoliukų, tokių kaip Swarovski kristalas arba Toho karoliukai. Mūsų karoliukų parduotuvėje galite nusipirkti daugybę juvelyrinių dirbinių, kurių kainos yra labai didelės ir pigiausios.

Sidabras 925

Sidabriniai komponentai - tiems, kurie tik pradeda savo nuotykius su rankų darbo papuošalais, šie žodžiai nėra visiškai susiję su nieku. Tačiau išvados yra ne kas kita, kaip pusfabrikačiai, ty elementai, naudojami siūlant, pritvirtinti, pakabinti arba sujungti atskiras karoliai, auskarai ar apyrankės. Žemiau aš trumpai pristatau, kas yra sidabro ausies laidai, laidai, patarimai, spąstai, federing, karabinai ir kiti.

Platus sidabro papuošalų asortimentas

Sidabro gaminių linija - puikus pasirinkimas, dėl kurio galite sukurti gražius aksesuarus. Sidabrinės ausinės yra labai naudingos tuščios, nes jos yra labai lanksčios, tuo tarpu jos gali išlaikyti savo unikalią formą. Jie dažniausiai naudojami kaip elementas kuriant rankų darbo auskarus. Dėka didžiulės formų įvairovės, jie tinka bet kokio stiliaus dizainui. Savo ruožtu sidabriniais kaiščiais naudojamos pakabos, pakabučiai, bet ir auskarai. Jie idealiai tinka naudoti karoliukus, akmenis ar kitus elementus. Prekyboje taip pat galima įsigyti kaklo ar apyrankių tvirtinimo elementus. Priklausomai nuo tipo, jie tinka daugelio rūšių grandinėms.

Sidabrinės išvados - mažos ir funkcionalios juvelyrinių dirbinių gamybai

Paprastas, garbanotas, ilgas ar trumpas - kiekviename numeryje paprasti vamzdžiai padės sukurti unikalius papuošalus. Čia rasite juos įvairiais dydžiais, kurie sukuria daugybę galimybių ir leidžia jums įtikinti vienodo tipo papuošalus. Laidai taip pat yra būtinas auskarų, apyrankių ar karolių kūrimo elementas. Kitas gatavų gaminių tipas yra klipai - puiki alternatyva žmonėms, kurie negali pasukti ausų. Šie sidabro elementai gali būti naudojami kaip unikalus priedas, nes jie turi daugybę formų, todėl dizaineriai gali pasirinkti begalinį pasirinkimą. Tarpikliai ir perdangos taip pat yra sidabro pusgaminiai, skirti juvelyrikos gamybai, kurie turi dekoratyvinę funkciją.

Sidabrinis sidabras 925 - Prabangūs priedai, kurie duoda charakterį

Visiškai prabangūs papuošalai juvelyriniams dirbiniams yra sidabriniai žetonai. Šie sidabro pusgaminiai yra naudojami pakabinti apyrankėmis, apyrankėmis ir auskarais, o dėl labai platų įvairių dydžių ir formų, kiekvienas neabejotinai suras kažką jiems tinkančio. Visi sidabro pusgaminiai puikiai tinka sukurti unikalius dekoracijas, leidžiančias išreikšti savo asmenybę ir savo individualų stilių.