Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

Sintetiniai karoliukai - Plastikiniai karoliukai

Jei jums reikia pigių karoliukų krepšeliuose, esate pirkinių krepšyje. Mes siūlome sintetines karoliukas , plastikines karoliukas ir daug daugiau papuošalų. Galite prisijungti prie juvelyrinių dirbinių ir padaryti gražų, bet pigų apyrankę ar karolius.

--- skaityti daugiau ---

Plastikinės karoliukai, akrilo karoliukai pakabukai - nuostabus spalvingas pasaulis.

Sintetiniai koralai, pagaminti iš Fimo medžiagos, pirmiausia būdingi gėlių raštais. Mūsų pasiūlyme yra "Fimo" karoliukai, turintys rutulių ar plokščių modelių, kurie puikiai tinka sukurti apyrankes. "Fimo" karoliukai bus naudojami etninėms, energingoms papuošaloms, pilni teigiamų emocijų. Šios rūšies granulės skiriasi viena nuo kitos, nes masė yra išdėstyta skirtingai. Tačiau tai yra neabejotinas privalumas, nes juvelyriniai dirbiniai iš šių karoliukų bus unikalūs. Plastikinės karoliukai, padengtos aukso spalvos venomis, padės sukurti elegantišką vakarėlių papuošalų rinkinį. Dervos karoliukai raudonoje spalvoje, pavyzdžiui, rutulių formoje, sužadins karoliai, primenančius vaikų žaidimus su rowanberry, kurie meno pamokose padarė karoliukus ir apyrankes.

Sintetiniai karoliukai Spalvingi spindesys kiekvieną dieną

"Shamballa" karoliukai yra gražūs brangakmeniai, kurių netolygus dekoratyvinis paviršius puikiai apriboja šviesą. Galite sukurti išraiškingą ir unikalų žavesį su super moterišku papuošalu vakarui. Sintetiniai perlai sėkmingai pakeičia tikrus perlus ir bus gražiai pristatomi kartu su elegantiškomis kasdieninėmis aprangomis. Plastikiniai ašaros karoliukai yra geros granulės, skirtos auskarams gaminti. Dėka daugybės spalvų, spalvos gali būti derinamos viena su kita dėl kontrasto, tokiu būdu sukuriant sultingą juvelyrinių dirbinių modelį, puikiai tinka atostogų kelionei. Spalvingi karoliukai, užkimšti plastikine masė, yra "boho" stiliaus gerbėjai. Jie puikiai derės su erdviosiomis suknelėmis. Plastmasiniai sidabriniai pakabukai (žvaigždės, laumžirgiai, drugeliai, širdelės) gali būti naudojami atliekant apyrankę, kurią sudaro daugybė elementų, tokių kaip moduliniai karoliukai.

Spalvų ir formų įvairovė - plastikinės karoliukai sukuria neribotas galimybes gaminti papuošalus, tinkamas tiek ypatingomis progomis, tiek kiekvieną dieną. Pagaminta iš įvairių formų plastikinių karoliukų, nuo kamuoliukų, ašarų iki plokščių ir netaisyklingų elementų, pavyzdžiui, sidabro imitacinių pakabukų, jie puikiai atrodo kaip kaklo, apyrankės ir auskarai.

Jų precedento lengvumas leidžia jums sukurti papuošalus, susidedančius iš kelių sluoksnių karoliukų, pavyzdžiui, ilgų karoliai, pinti kelias kartas. Plastikinės karoliukai yra labai įvairių formų ir spalvų. "Fimo" karoliukai su gėlių motyvais, turintys apvalią ar plokščią formą, pateikiami vienareikšmiškai. Dervos karoliukai raudonai atspalviai, puikiai imituoti rowan, leidžianti jums kurti etninius papuošalus. "Shamballa" karoliukai, su nelygiu dekoratyviniu paviršiumi, idealiai tinka išskirtiniams juvelyriniams dirbiniams, sukuriantys unikalų vakarinį stilių.

Įvairių formų plastikinės karoliukai, labai daug spalvų, yra rankų darbo papuošalų pagrindas. Puikus, kaip pagrindas, kaip vienintelis elementas ir kaip papuošalų detalės, yra reikalingų juvelyrinių dirbinių gamybai, siekiant sukurti unikalius, unikalius priedus.