Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

Stiklo karoliukai - karoliukų parduotuvė. Stiklo karoliukai didmeninės prekybos.

Stikliniai karoliukai priklauso populiariausių rutuliukų grupei, naudojamai gaminant papuošalus. Jūs galite rasti bet kokią savo juvelyrinių dirbinių visokio tipo karoliukus. Mes siūlome puikias kainas, nestandartines namas, nuo durų iki durų. Patikrink Dabar!

Stiklas yra lengvas ir lengvas naudoti, todėl galimybės gaminti įdomius granulių modelius iš šios medžiagos yra beveik neribotos. Mūsų pasiūlyme yra stiklo karoliukai, pagaminti iš garsių gamintojų, tokių kaip Swarovski, Miyuki, Toho ir Preciosa, taip pat kai kurie mažesnių žinomų kompanijų rutuliukai. Mes siūlome platų įvairių spalvų, formų ir dydžių karoliukų asortimentą. Mūsų parduotuvėje rasite stiklo karoliukus burbuliukų formoje ("Bubble AB"), granulės, imituojančios nešvarumus (Candy Jade karoliukai, "Crackle Jade" karoliukai), karoliukai, įkvėpti Venecijos stiklo (Lampwork) arba karoliukai su įdomiais įtrūkimais viduje (Crackle Original ) Taip pat galite rasti Čekijos stiklo karoliukus arba Japonijos stiklo karoliukus.

Taip pat yra keletas karoliukų fantastinėse figūrose, tokiose kaip širdys, ašaros ir žvaigždės. Stiklo karoliukai idealiai tinka bet kokiai progai padaryti neįprastus papuošalus. Nepriklausomai nuo to, ar norite mažų ar didelių juvelyrinių dirbinių formų, mūsų parduotuvėje rasite daug įkvėpimų, kad sukurtumėte kažką ypatingo.

--- skaityti daugiau ---
stiklo karoliukai

Stikliniai karoliukai juvelyriniams dirbiniams gaminti

Mes parduodame tūkstančius karoliukų iš viso pasaulio. Čekų karoliukai, japoniniai karoliukai, kaip toho karoliukai arba Miyuki karoliukai, galite nusipirkti. Mes taip pat parduodame pigius karoliukus, tokius kaip kristalai, nefrito karoliukai ar krekų karoliukai. Mūsų parduotuvė yra viena iš didžiausių parduotuvių, parduodančių uk. Mes parduodame karoliukus ir granulių tiekimą mažmenine ir didmenine kaina. Stiklines karoliukas galite nusipirkti mažuose maišuose ar didmeniniuose maišeliuose.

Didmeninė stiklo karoliukai

Mes siūlome stiklo karoliukus mažmeninėse pakuotėse ar didmeninėse krepšeliuose. Jūs galite turėti iki 30% nuolaida. Mes siunčiame nuo durų iki durų, nestandartinių namų ir jokių problemų perkant su mūsų kompanija. Mūsų pardavimo metu mes siūlome ir Čekijos karoliukus, tokius kaip SuperDuo , Toho biseris ir Juvelyriniai dirbiniai, skirti juvelyriniams dirbiniams gaminti.

Stiklo karoliukai apyrankės

Jūs galite lengvai padaryti apyrankes iš stiklo karoliukų, jums tiesiog reikia grandinės, arba elastinga viela jūs įdėti karoliukai ant jo, ir galų gale jūs mazgas jį. Galite pasirinkti spalvotą skaidrią stiklo karoliuką, kurią galite pridėti prie sterlingo sidabro arba su Swarovski kristalai .

Mes parduodame:

- stiklo karoliukai , čekų karoliukai, pusbrangiai karoliukai ir brangakmeniai, juvelyriniai dirbiniai, Swarovski kristalai, styginių medžiagos, plastikinės karoliukai, medinės karoliukai

Daugybėje formų ir spalvų karoliukai

Dėl stiklo karoliukų , jūs galite grįžti į mokyklos laikus, kai visi norėjo išsiskirti, o jūs galėtumėte tai padaryti daugiausia per drabužius ir aksesuarus. Mažos stiklo karoliukai padės jums įkvėpti labai įspūdingą ilgą karoliai, kuriuos galima įdėti taip, kad jis išliptų žemyn nuo kaklo. Karoliai gali būti pagaminti iš kelių spalvų karoliukų. Tokia juvelyrika puikiai suderins su boho arba hipio stiliaus drabužiais, ir bus užtikrintas skirtumas nuo minios. Karoliukai lapų ar širdžių pavidalu yra labai gera idėja neįprastoms ir spalvingoms apyrankėms. Stiklinių karoliukų kategorijoje taip pat yra labai gražių ir visiškai unikalių "misfiori" karoliukų arba išgalvotų šviestuvų karoliukų. Juvelyriniai dirbiniai iš tokio tipo karoliukai yra tokie patys. Labai populiarios granulės yra mažos granulės, kurios gali būti įsigytos kaip originalios Toho karoliukai, arba pigesnės Kinijos karoliukai.

Stiklo karoliukai - papuošalų magija

Stikliniai karoliukai yra įdomus visiems, kurie nori laisvalaikį laisvai praleisti kūrybiškai. Taip pat puiki idėja atkreipti dėmesį į vaikus ir žaisti kartu. Darbo pasekmės greitai pasiekiamos, prašome akis ir iškart pagerinti nuotaiką. Papuošalų kūrimas yra tikra magija, kuri gyvas spalvingų stiklo karoliukų švytėje. Norėdami pagaminti labai paprastą apyrankę, galite pasirinkti kelis pasirinktus karoliukus ir papuošalų bazę, pavyzdžiui, juvelyrikos dirželį arba lanksčią lyną. Apyrankė, sudaryta iš kintančių karoliukų formos rutuliuose ir kubuose, yra įdomus beveik bet kokio aprangos priedas. Kita vertus, naudojant poliruotus kamuoliukus, galite papuošalus padaryti diskotekos stiliumi. Šių rutulių karoliai ir auskarai atitiks originalią blizgančią suknelę ir aukštus kulniukus.

Stiklo karoliukai didmeninės prekybos

Mūsų pasiūlyme rasite stiklo karoliukus mažmeninėje ir didmeninėje prekyboje. Siūlome mažus paketus, bet ir parduodame ant karoliukų. Dėl to kainos yra daug geresnės, o mūsų pasiūlyme rasite įdomią nuolaidų sistemą, skirtą užsakymo apyvartai ir dydžiui.

Stikliniai karoliukai briaunoti

Jei ieškote grakštų karoliukų , atėjote į tinkamą vietą, mes parduodame visas poliruoto karoliuko formas, iškirpkite 36 sienas arba 96 sienas.

Skaidri stiklo karoliukai

Mūsų juvelyrinių dirbinių parduotuvėje galite nusipirkti daugelio rūšių ir spalvų karoliukų . Vienas iš populiariausių yra skaidra spalva, viskas, ko jums reikia padaryti, yra nustatyti tinkamą filtrą kairėje, kad galėtumėte rasti mėgstamus produktus tinkama spalva, pvz., Skaidri.