Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

TOHO® biseris / TOHO® karoliukai

TOHO biseris  yra Japonijos sėjimo karoliukai, kurie visame pasaulyje įgijo populiarumą. Dėl didelės formų, spalvų ir dydžių įvairovės šie Japonijos karoliukai idealiai tinka juvelyriniams dirbiniams gaminti. Mes parduodame daugybę rūšių Toho puikiomis kainomis!

Norint naudoti šias stiklines karoliukas, jums reikia daug tikslumo ir subtilumo. Tačiau, jei naudosite savo vaizduotę, Toho karoliukai leis jums padaryti fantastiškų ir neįprastų apyrankių, karolių ar auskarų. Beading (juvelyrinių dirbinių ir kitų papuošalų su mažomis sėklinėmis karoliukais sukūrimas) puikiai tinka Toho karoliukams. Kiekvienas, kuris ketina imtis šio hobio, turėtų ieškoti geros parduotuvės su Toho karoliukais, nes šie produktai yra aukštos kokybės už mažą kainą. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti šias karoliukas už mažiausią kainą. Mes parduodame Toho karoliukus populiariausiame 11/0 dydyje, tačiau taip pat galite rasti kitų dydžių stiklo karoliukus. Toho karoliukai puikiai tinka ne tik kaklaskarėms, bet ir soutachei. Dekoracijos, pagamintos naudojant šią techniką, yra išskirtiniai ir labai brangūs, tačiau jūs galite juos patys sumokėti už mažą kainą.

--- skaityti daugiau ---
TOHO® biseris

TOHO biseris  yra viena iš populiariausių japonų sėklų karoliukų. Jie turi puikią formą, kiekviena karoliukai panašūs vienas į kitą. Be to, granulių ir dangų spalva yra vienoda kiekvienoje karoliukas. Tai lengva juos naudoti, jie yra labai populiarūs puošmenose. Mes parduodame TOHO karoliukus mažuose 5 g maišeliuose arba 25 g maišeliuose.

Toho biseris  populiariausi karoliukai iš Japonijos

Toho karoliukai buvo sukurti nuo 1957 m. Ir yra nuolat populiarūs. Nors jie yra sukurti Japonijoje, jie taip pat užkariavo Europos rinkas. Brangūs rankų darbo papuošalai ar siuvinėjimai mėgsta juos už puikios formos ir gražių spalvų. Toho karoliukai yra stiklo karoliukai, o tai, kas juos atskiria nuo kitų karoliukų, yra daug didesnis skersmuo. Štai kodėl jie naudojami tiek juvelyriniams dirbiniams gaminti, bet ir papuošti servetėles, staltieses ar siuvinėti.

Karoliukai Toho 11/0

Populiariausi yra 2,2 mm skersmens apvalios karoliukai, ty 11/0 toho karoliukai. Dėl galvanizavimo proceso jie yra labai atsparūs dilimui ir mechaniniams pažeidimams. Tačiau Toho formos yra vienodos sėkmės formos briaunos - trikampės su trikampėmis kiaurymėmis, kubinėmis kvadrato formos kiaurymėmis, formos ašaros formos ar ilgintais karoliukais. Be karoliukų formos, jie taip pat gali skirtis dėl apdailos, o jų agentai gali būti sidabriniai, opaltiški, paauksuoti, perliuoti arba vienodi. Būtent dėl ​​spalvų ir formų turtingumo jie noriai pasirenka tuos, kurie mėgsta originalius, rankų darbo papuošalus.

Rankų darbo papuošalai iš TOHO® biseris 

Skirtingos formos, skirtingi dydžiai ir stiklo Toho karoliukų apdailos būdas padaro jas madingomis palaidinukėmis, kuriose jie yra dažytos spalvos arba naudojami papuošti vienkartinę siuvinėjimą. Jie dažniausiai naudojami papuošalų gamybai.

Toho karoliukai apyrankėms

Mažiausiai 2 mm skersmens karoliukai bus naudingi kuriant apyrankes ir etnines raištines karoliai, kur svarbiausia yra karoliukų ir jų spalvų turtingumo. Savo ruožtu didesnius Toho karoliukus galima gražiai parodyti ant auskarų ar apyrankių. Tada jie pagaminti iš grandinių, ilgaamžiškų dirželių ar styginių, o patys rutuliukai yra pabrėžiami pridedant specialius tarpiklius prie modelio.

Taip pat verta patikrinti jų konkurenciją. Mes rekomenduojame Japonijos Miyuki karoliukus ir pigesnius alternatyvius stiklo karoliukus.

Kiek Toho biseris yra 10 g?

Toho granulių kiekis 5 gramų, 10 gramų ar 50 gramų pakuotėje priklauso nuo granulės dydžio. Taigi kreidos 6/0 sudarys apie 150 daiktų 10 gramų, 8/0 400 vienetų, 11/0 yra maždaug 1040 Toho karoliukų pakuotėje 10 gramų, o 15/0 - 2600 vnt. Pateikti kiekiai yra apytiksliai ir gali skirtis, priklausomai nuo spalvos ir cinkavimo metodo. Norėdami sužinoti, kiek pakuotėje yra 5 gramai ar 50, tiesiog padauginkite nurodytą sumą. Mūsų parduotuvėje mes pateikiame apytikslį kiekį už kiekvieną kainą.

TOHO karoliukai yra žinomas beveik visiems žmonėms. Mažesni stiklo karoliukai buvo gaminami Japonijoje daugelį metų, iš kur jie siunčiami visame pasaulyje. Nepaisant to, kad gaminant tokio tipo produktus yra daug bendrovių, nė viena iš jų negali gauti tokio paties populiarumo ir geros reputacijos kaip TOHO karoliukai. Dėl to daugelyje aplinkybių, ypač tarp juvelyrinių dirbinių dalyvių, jie gavo iš Rytų išteklius.

Kokios yra Toho karoliukai?

TOHO karoliukai pagaminti tik iš stiklo įvairiomis veislėmis. matinis, permatomas arba blizgantis, atsižvelgiant į skirtingas spalvas, - kiekvienas labai platus spektras sugeba suderinti karoliukus, idealiai tinka kiekvienam. Kai kurie iš jų, ypač pagaminti iš permatomo stiklo viduje, turi sidabrinį arba auksu padengtą sluoksnį, kuris suteikia jiems papildomo žavesio.

FORMOS TOHO karoliukai

Pagrindinė forma yra apvalios karoliukai, dažniausiai naudojamos kuriant juvelyrinius dirbinius, taip pat mados dizainerius, tačiau taip pat yra labai populiarūs vadinamieji vamzdžiai. Šią apimtį papildo šešiakampės formos karoliukai, kurių dėka sukuriamos unikalios išvaizdos sukurtos juvelyrikos. Antrasis klausimas yra jų tinkamo dydžio pasirinkimas. TOHO turi keturis pagrindinius dydžius - 6, 8, 11 ir 15. Jų skersmuo yra atitinkamai: 4 mm dydžio 6, 3 mm 8 dydžio, apytiksliai. 2,2 mm dydžio 11 ir 1,5 mm dydžio 15 dydžiui. Tai turi įtakos juvelyrinių dirbinių dydžiui, taip pat svoriui. Dažniausiai jie parduodami pagal svorį pakuotėse, kuriose yra vieno tipo ir dydžio karoliukų. Kai kurie pardavėjai taip pat siūlo vadinamus mišinius, kurių sudėtyje yra skirtingų spalvų ar skirtingo dydžio karoliukų. Tačiau didžioji dauguma pirkėjų nori pasirinkti savo spalvą ir dydį, todėl jie nusprendžia įsigyti karoliukus su tais pačiais parametrais.

Toho karoliukai, kuriuos galite naudoti daugeliu skirtingų būdų, kuriais galite prisijungti prie jų su pusbrangiai akmenys ar juvelyrinių aksesuarų gamyba , taip pat malonu padaryti apyrankę su sėklinėmis karoliukais ir stiklo karoliukai .