Informacija: Mūsų tinklalpyje yra naudojami slapukai (cookies) paslaugų vykdymui pagal Privatumo Politiką. Galite nustatyti slapukų (cookies) laikymo sąlygas Jūsų naršyklėje.

vielos ir virvelės

Viela ir plieninė viela, elastinga viela - juvelyrinių dirbinių pagrindas. Juvelyrika yra ne tik gražus karoliukai , pakabučiai arba spalvingas stiklas. Taip pat juvelyrikos laidai ir juvelyrikos nuorodos, kurios yra neatskiriama bazė ir leidžia jums sukurti bet kokio tipo apyrankes, karolius ar auskarus. Prieš pradėdami projektavimo darbus, verta užsisakyti kabelių ir laidų rinkinį. Jie yra patvarūs elementai, gerai apsaugančios granulės, be to, didelė spalvų pasirinktis leidžia džiaugtis šiais elementais, todėl galimybė kurti naujus ir unikalius papuošalų modelius atneš didelį džiaugsmą kiekvienam žmogui. Viela ir kabeliai gali būti labai lengvai modeliuojami, tačiau jie taip pat veikia taip pat, kaip ir standūs ryšiai. Štai kodėl jie gali būti ilgų auskarų ar apvalių karolių pagrindu. Kabeliai ir laidai yra tvirti ir patogūs plastikiniai ritės. Dėl to lengva išlaikyti tvarką tarp jų - jie nebus susipainioti ar savarankiškai išvystyti, o krūtinėje su pagrindais ir surenkamomis detalėmis viskas bus aiškus.

--- skaityti daugiau ---
vielos ir virvelės

Juvelyrikos laidai ir elastinga viela, plieninė viela, ritės - daugybė pritaikymų

Plieno juvelyrikos nuorodos yra puiki medžiaga, iš kurios galite sukurti gražius auskarus. Kaip gaminami šie juvelyriniai dirbiniai? Tiesiog kelios skirtingo ilgio laido dalys sujungiamos viena su kita, o po to siūlai parenkami karoliukai. Jie gali būti perlai arba labai patrauklūs misfiori karoliukai. Korpusai turi būti pritvirtinti prie apačios prieš išleidžiant. Tokiu būdu gražus, akį traukiantis papuošalus. Juvelyriniai variniai laidai leis sukabinti apyrankes, ty ploni, bet standūs, ir labai gerai išdėstyti pakabučiai ar karoliukai. Tiesiog išmatuokite tinkamą vielos ilgį ir leiskite savo vaizduotę paleisti. Dėl tokio karoliai, tiek individualūs pakabučiai (pvz., Brangakmeniai, metaliniai karoliukai ir tt) atrodys puikiai, taip pat formos formos briaunos, primenančios gražias vynuogių krūmas. Ypač tinkami yra sidabro ir aukso laidai, nes šios spalvos labiausiai lengvai suderinamos su kitais elementais, pvz., Karoliukais.

Elastinės apyrankės ir spalvoti pakabukai telefonams

Telefono pakabukas vis dar yra madingas aksesuaras, kuris taip pat gali būti naudojamas kaip raktinis žiedas. Viskas ko jums reikia - juvelyrikos viela, bet kokios spalvos ir kai kurių karoliukų siūlai. Dėl to atsiras gražus mažas daiktas, kuris visada atneš šypseną, kai į jį žiūri. Laidai taip pat tinkami, kad apyrankes būtų pilna mažų žvirgždo ar sunkesnių karoliukų. Lankstus lynas yra pagrindas, iš kurio galite sukurti gražią apyrankę. Dėl elastingo laido, apyrankę galima lengvai pritaikyti iki riešo perimetro. Be to, nuoroda leidžia lengvai keisti objektą.